Vodafone Freezone’dan Kane Kampanyası

Vodafone FreeZone, karne heyecanı ile birlikte tatil sevinci yaşayan gençlere özel bir kampanya düzenledi. FreeZone’lu...

Vodafone Freezone’dan Kane Kampanyası

Vodafone FreeZone, karne heyecanı ile birlikte tatil sevinci yaşayan gençlere özel bir kampanya düzenledi. FreeZone’lu gençler, “FreeZone güzellikleriyle başkasın. Haydi gel, tatil başlasın!” mottosuyla düzenlenen kampanya kapsamında akıllı saat, tablet, hoparlör ve kulaklıklarda 1.000 TL’ye varan indirim fırsatından yararlanabilecek. 

Vodafone, gençlik markası Vodafone FreeZone ile genç müşterilerine ayrıcalıklı teklifler sunmaya devam ediyor. Vodafone FreeZone, tatile girmeye hazırlanan genç müşterilerini sevindirecek yeni bir kampanya başlattı. “FreeZone güzellikleriyle başkasın. Haydi gel, tatil başlasın!” mottosuyla karne devrine özel olarak düzenlenen kampanyada, FreeZone’lular akıllı telefon, akıllı saat, tablet, hoparlör ve kulaklıklarda 1.000 TL’ye varan indirim fırsatından yararlanabilecek. Vodafone’un Red ve Harika Uyumlu tarifelerini kullanan genç müşterileri kapsayan kampanyada Faturaya Ek Ödeme kolaylığı da sunulacak. 

Kampanyayı değerlendiren Vodafone Türkiye İcra Şurası Lider Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, şunları söyledi:

“Vodafone FreeZone çatısı altında, gençlere her vakit yeni fırsatlar sunuyoruz. Genç müşterilerimizin gereksinimlerine yönelik ayrıcalıklı ve bütçe dostu teklifler geliştirmeye değer veriyoruz. Karne ve tatil sevincini bir ortada yaşayan gençlerimiz için ‘FreeZone güzellikleriyle başkasın. Haydi gel, tatil başlasın!’ söylemiyle yeni bir kampanya düzenliyoruz. Bu kapsamda, genç müşterilerimiz akıllı telefon, akıllı saat, tablet, hoparlör ve kulaklıklarda 1.000 TL’ye varan indirim fırsatından yararlanabilecek. Bu vesileyle, gençlerimize keyifli bir tatil periyodu diliyoruz. Vodafone FreeZone olarak, yenilikçi eser ve servislerimizle genç müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmaya devam edeceğiz.”

12 aya varan ödeme kolaylığı

Vodafone FreeZone’un karne kampanyasında genç müşterilere seçili eserleri indirimlere ek 12 aya varan ödeme kolaylığıyla satın alma imkânı sunulacak. Buna nazaran, FreeZone’lular Xiaomi Redmi 10 128GB akıllı telefonu ayda 685 TL, Samsung Galaxy A04 128GB akıllı telefonu ayda 599 TL, JBL Wave 300 kulaklığı ayda 134 TL ve Apple 20 W USB-C güç adaptörünü ayda 51 TL’ye 12 ayda ödeme kolaylığıyla satın alabilecekler. Vodafone FreeZone ayrıyeten, avantajlı GB teklifleri ve gençlerin en çok sosyalleştikleri alanlarda sunduğu kahve, sinema, seyahat indirimleriyle onlara takviye olmaya devam ediyor.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı