Viranşehir’de Üst Yapı Çalışmaları Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Viranşehir Belediyesi, cadde ve sokakları modern bir yapıya kavuşturmak için ilçe merkez ve Kırsal mahallelerde üst yapı çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Viranşehir’de Üst Yapı Çalışmaları Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Viranşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, üst yapı çalışmaları kapsamında Yenişehir Mahallesi 1598. Caddede kaldırım yenileme, 1654. Sokak’ta kilitli parke taşı döşeme ve Oto Galericiler sitesi 1217. Sokak’ta zemin düzeltme çalışması gerçekleştiriyor.

Üst yapı çalışmalar kapsamında Yenişehir Mahallesinde alt yapısı bitirilen alanlarda yenileme çalışması başlatan ekipler, cadde ve sokaklarda kilitli parke taşı döşeme çalışması gerçekleştirerek, cadde, sokak ve kaldırımları komple yenileyip, modern bir görünüme kavuşturuyor.

Aşırı sıcaklara rağmen hummalı bir çalışma yürüten Belediye ekipleri, üst yapı çalışmalarını kısa süre de bitirip, mahalle sakinlerinin hizmetine sunmayı hedefliyor.

Ekipler, İlçe Merkezin yanı sıra Kırsal mahallelerde de stabilize yol çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Belediyenin mahallelerinde başlattıkları çalışmalardan dolayı duydukları memnuniyeti dile getiren vatandaşlar, Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci ve ekibine teşekkür etti