Usta öğreticilere Kaymakam Göktaştan teşekkür belgesi

ÇANAKKALE’NİN YENİCE İLÇESİNDE HALK EĞİTİMİ MERKEZİ BÜNYESİNDE GÖREV YAPAN USTA ÖĞRETİCİLERİ YIL İÇERİSİNDEKİ ÖZVERİLİ ÇALIŞMALARI VE YIL SONU SERGİSİNDEKİ BAŞARILARI NEDENİYLE KAYMAKAM MUSA GÖKTAŞ TEŞEKKÜR PLAKETİ İLE ÖDÜLLENDİRDİ.

Usta öğreticilere Kaymakam Göktaştan teşekkür belgesi

Çanakkale’nin Yenice İlçesinde Halk Eğitimi Merkezi bünyesinde görev yapan usta öğreticileri yıl içerisindeki özverili çalışmaları ve yıl sonu sergisindeki başarıları nedeniyle Kaymakam Musa Göktaş teşekkür plaketi ile ödüllendirdi.


Başaralı ve disiplinli çalışma temposu ile dikkatleri çeken Yenice Halk Eğitimi Merkezi gerçekleştirdiği yıl sonu sergisi ile büyük beğeni topladı. Yenice Kaymakamı Musa Göktaş’ta kurumda görev yapan usta öğreticileri makamında kabul ederek yıl içindeki özverili çalışmaları ve yıl sonu sergisindeki başarıları nedeniyle teşekkür belgesi ile ödüllendirdi. Belgelerin tesliminden sonra Kaymakam Musa Göktaş, Yenice Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Yüksel Baş ve usta öğreticiler ile hatıra fotoğrafı çektirerek çalışmalarında başarılar diledi.