Ünlü sunucu itirafıyla şaşırttı: 6 ay aynı yatakta uyuduk karısı bunu sorun etmedi

O periyotta artık eşi Harriet ile bir münasebetleri olduğundan kelam eden Humphrey, ” 2003’te Celebrity...

Ünlü sunucu itirafıyla şaşırttı: 6 ay aynı yatakta uyuduk karısı bunu sorun etmedi

O periyotta artık eşi Harriet ile bir münasebetleri olduğundan kelam eden Humphrey, ” 2003’te Celebrity Fame Academy’nin CBBC kapsamı üzerinde Holly ile birlikte çalıştım. Holly Brighton’da yaşıyordu ve orası çekim alanını çok uzaktı. Bu yüzden gösteride çalışırken Londra’daki dairemde kaldı. Sonunda işler şişirme yatağını çıkarmaya zahmet edemeyeceğimiz bir noktaya geldi, böylelikle yaklaşık altı ay boyunca birebir yatakta yattık” dedi.

Karısıyla tanıştığında evlilik için erken olmadığını hissettiğini lisana getiren Humphrey, “Herriat yeterli bir iş ve kusursuz bir bayan. Holly ile tanışmıştı, bu yüzden ikimiz ortasındaki arkadaşlığı biliyordu ve onunla güzel durumdaydı. Uygun anlaşıyorlardı” diye konuştu.

Ortalarında duygusal ya da fizikî bir yakınlaşma olmadığından kelam eden Willoughby, “Brighton’da yaşıyordum ve onun çok hoş bir dairesi vardı. Londra’ya taşınmak yerine onunla kalmaya başladım. 6 ay birebir yatakta uyuduk, karısı bunu biliyordu. Hiçbir vakit bize sorun çıkartmadı” dedi. Kaynak: Mynet