Savaş alanında rakipsiz kılan oyun canavarı: Infinix NOTE 12 VIP

Ana sponsoru olduğu PUBG MOBILE Yükselen Yıldızlar Turnuvası’yla da oyuncuları destekliyor… Gücü dizaynla birleştiren Infinix...

Savaş alanında rakipsiz kılan oyun canavarı: Infinix NOTE 12 VIP

Ana sponsoru olduğu PUBG MOBILE Yükselen Yıldızlar Turnuvası’yla da oyuncuları destekliyor…

  • Gücü dizaynla birleştiren Infinix NOTE 12 VIP, sahip olduğu özelliklerle taşınabilir oyun dünyasında kullanıcıları neredeyse rakipsiz hale getiriyor. Helio G96 oyun işlemcisi daha fazla güç sunarken 120 Hz ekran yenileme suratı ve 360 Hz dokunma örnekleme oranı her dokunuşta tüm komutlara kusursuz karşılıklar veriyor
  • Infinix, NOTE 12 Serisi ile Türkiye’nin en tanınan taşınabilir oyunlarından PUBG MOBILE’ın Yükselen Yıldızlar Turnuvası ana sporsorluğunu ve 2022 Türkiye Ulusal Şampiyonası (PMNC) sporluğunu üstlendi. Infinix, toplam 500.000 TL’lik ödül havuzuyla 2. Dönem finalini yapan PUBG MOBILE Yükselen Yıldızlar Turnuvası’yla profesyonel espor dünyasına adım atmak isteyen oyuncuları destekledi   

Yüksek performans ve şık tasarımı erişilebilir fiyatlarla sunan Infinix, yeni amiral gemisi NOTE 12 VIP modeli ve espor sponsorluğuyla taşınabilir oyun pazarını hızlandırmayı hedefliyor. Infinix NOTE 12 VIP, sahip olduğu özelliklerle taşınabilir oyun dünyasında kullanıcıları neredeyse rakipsiz hale getiriyor. Helio G96 oyun işlemcisi daha fazla güç sunarken 120 HZ ekran yenileme suratı ve 360 HZ dokunma örnekleme oranı her dokunuşta tüm komutlara kusursuz cevaplar veriyor. Infinix NOTE 12 VIP kullanıcıları, oyun dünyasının savaş alanlarında rakiplerini gölgede bırakacak üzere görünüyor.

Performans için yaratıldı

Geçtiğimiz günlerde Türkiye’de satışa sunulan ve büyük ilgi gören Infinix NOTE 12 VIP, hızlı şarj özelliği ve espor düzeyi oyun performansını ikonik bir dizaynda buluşturuyor. 6,7 inçlik FHD+ Harika Light AMOLED ekran, 1 milyardan fazla renge sahip 10 bit renk derinliği ve kontrast oranları ile harika bir görsel tecrübe yaşatıyor. 

Infinix NOTE 12 VIP’in espor düzeyi bir oyuncu telefonu olmasını sağlayan bir öteki nokta ise oyuncu işlemcisi. MediaTek Helio G96 Oyun İşlemcisi, NOTE 12 VIP’ye daha fazla sürat ve güç sağlıyor. Sekiz çekirdekli bu işlemci, 2.05 GHz’e kadar hızlanan iki güçlü Arm Cortex-A76 işlemci çekirdeği ve üstün performans için bir sonraki düzey yapay zekayı kullanmak üzere tümleşik olarak çalışan Arm Mali G57 GPU’yu içeriyor. Harika süratli bilgi bant genişliği sunan turbo şarjlı UFS 2.2 depolama ise performansta gözle görülür bir artış sağlıyor. Infinix, NOTE 12 VIP, 8 GB’lık belleği RAM ve ROM’u entegre ederek 13 GB’a çıkarıyor. Bu özellik akıllı telefonun süreç suratını artırdığı üzere kullanıcılara çeşitli fonksiyonlarda çoklu misyonlarda kullanmak için daha fazla esneklik sunuyor. 

Erişilebilir oyun canavarı: NOTE 12 G96

NOTE 12 Serisi’nin erişilebilir fiyatı ve üstün oyun özellikleriyle tanınan modeli NOTE 12 G96 da 6,7 inçlik FHD+ AMOLED ekran ve 13 GB’a kadar genişleyebilen bellekle geliyor. Kullanılan Helio G96 Oyun İşlemcisi daha fazla sürat ve daha fazla gücü bir ortaya sunuyor. 33W’lık süratli şarjıyla 5000mAh’lık batarya kapasitesi, oyun severleri yarı yolda bırakmıyor. 

10 dakika şarjla 6 saat oyun keyfi

Infinix NOTE 12 VIP, 120W Hyper Şarj özelliğini 4500mAh batarya ile entegre ederek kesintisiz oyun keyfi vadediyor. 120W süratli şarj, yalnızca 17 dakikada %1’den %100 doluma ulaştırıyor. Infinix NOTE 12 VIP, yalnızca 10 dakikalık şarjla 6 saatlik oyun tecrübesi yahut 86 saatlik müzik dinleme imkanı sunuyor. 

PUBG MOBILE’da dönem finali!

Infinix, NOTE 12 Serisi ile Türkiye’nin en büyük topluluk turnuvası PUBG MOBILE Yükselen Yıldızlar ve turnuvasının ana sponsorluğunu ve PUBG MOBILE Türkiye Ulusal Şampiyonası (PMNC) sponsorluğunu yürütüyor. Infinix, kelam konusu sponsorluklarla taşınabilir espor arenasında yer almak isteyen tüm oyuncuları desteklemeyi hedefliyor. 

Yükselen Yıldızlar Turnuvası 2. Sezonu’nda büyük final 18 Aralık’ta gerçekleşti. Toplam 500.000 TL’lik ödül havuzuna sahip turnuvanın dönem finalinde büyük ödül Melise Esports ekibinin oldu. Binlerce oyun meraklısının uğraş ettiği turnuvayı birinci dört sırada tamamlayan Digital Athletics, Titan Class, REZ Esports ve AWA Esports kadroları da PUBG MOBILE’ın profesyonel ulusal ligi olan PMNC Türkiye Ligi’nde oynama hakkı kazandı. 

NOTE 12 G96 128 GB modeli 7.999TL, NOTE 12 G96 256 GB modeli 8.999TL ve NOTE 12 VIP modeli ise 12.999 TL’lik etiketle Vod

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı