Şanlıurfa’da spor şenliği düzenlendi! Milli Sporcu Boyacı deneyimlerini anlattı

TEGV Şanlıurfa Eğitim Parkı’nda ‘Allianz Motto Hareket ile MoveNow Spor Şenliği’ düzenledi. Etkinlikte Dünya yüzme şampiyonu milli sporcu Sümeyye Boyacı erkinliğe katılan çocuklara başarı öyküsünü anlattı.

Şanlıurfa’da spor şenliği düzenlendi! Milli Sporcu Boyacı deneyimlerini anlattı
Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) ve Allianz Türkiye, depremden etkilenen ve Şanlıurfa’ya göç eden çocuklara ile TEGV Şanlıurfa Eğitim Parkı’na 260 çocuğa Eyyübiye ilçesinde yer alan TEGV Şanlıurfa Eğitim Parkı’nda Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı'nın (TEGV) Genel Müdürü Sait Tosyalı’nın katılımıyla ‘Allianz Motto Hareket ile MoveNow Spor Şenliği’ düzenledi.
7-14 yaş grubu çocukların hareket ve spor yoluyla sağlıklı büyümelerine ve gelişim göstermelerine katkı sağlayan kurumsal sosyal sorumluluk programı Allianz Motto Hareket kapsamında düzenlenen şenlikte, 260 çocuk gün boyu on farklı spor etkinliğini deneyimleyerek, eğlenceli ve öğretici bir gün geçirme imkanına sahip oldu.
Paralimpik & dünya yüzme şampiyonu milli sporcu Sümeyye Boyacı da şenliğe katılarak çocuklarla bir araya geldi. Boyacı başarı öyküsünü çocuklara anlattı.
Mensuplarına açıklama yapan Boyacı, “ Şanlıurfa’ya gelmekten büyük onur duydum burada deprem çocuklarıyla güzel vakit geçirmek çok güzel, bende kariyerlerimi mücadelemi çocukları aktaracağım”dedi.