Phasmophobia’nın yeni güncellemesi yolda! İki yeni hayalet ekleniyor

Phasmophobia’nın geliştirici ve yayıncısı Kinetic Games’in Steam’de yayınladığı geliştirme ön izlemesinde yeni hayalet tipleri, arayüz...

Phasmophobia’nın yeni güncellemesi yolda! İki yeni hayalet ekleniyor

Phasmophobia’nın geliştirici ve yayıncısı Kinetic Games’in Steam’de yayınladığı geliştirme ön izlemesinde yeni hayalet tipleri, arayüz değişikliği, kimlik kartları, oyuncu raporlama ve daha fazlası bir sonraki güncellemede oyuna eklenecek.

HAYALET CİNSLERİ

Phasmophobia’da bulunan 21 adet hayalete yenileri ekleneceği bildirildi. İki adet yeni hayalet eklenerek hayalet tipleri 23’e çıkacak. Eklenecek olan hayaletler hakkında yalnızca bulanık isimleri paylaşıldı. Hayaletlerin yanı sıra kamyonda kimi değişikliklere gidilecek. Yeni kamyon tasarımı ve sistemi v0.6.2 güncellemesi ile oyuncularla buluşacak.

ANA MENÜ

Yeni ana menü kullanıcı arayüzü ile oyuncuların lobi oluşturma hali değişiyor. Oyuncular artık birebir ekrandan herkese açık ve özel lobiler oluşturabilecek ve birkaç yeni içeriğe daha sahip olacak. Oyunlarınız için azamî oyuncu hududunu seçebilecek ve son olarak ise oluşturduğunuz lobide tercih edilen lisan seçeneğini ekleyebileceksiniz.

SUNNY MEADOWS

Sunny Meadows, yavaş yavaş birçok yeni eşya ile dolduruluyor. Bu hafta cjdxn, kısıtlı alanda kullanılmak üzere kimi azap araçları oluşturuluyor.

KİMLİK KARTLARI

“Özel zorluk güncellemesi ve geliştirme yeterli gidiyor! Son vakitlerde, Lavender Rol temanız ile İtibar temanız ortasında geçiş yapma ve rol rozetinizi büsbütün gizleme yeteneğini kurdu, lakin elbette sadece isterseniz.”

OYUNCULARI RAPORLAMA

Oyuncularınızı bozmaya çalışan yahut oyunda hile yapan bir oyuncuyu raporlayabileceksiniz. İşlediği suça bağlı olarak ise yasaklama mühleti değişecektir. Bununla birlikte, tekrarlanan hatalar yasaklama sürenizi artıracak ve kalıcı yasağa kadar gidecek.

Kitaba oyun içi bir “son oyuncular” sayfası eklenecek ve böylelikle son oynadığınız oyuncuları da raporlayabileceksiniz. Oyuncuları raporlamak için oyun içi kullanıcı arayüzünden bir görsel yayınlandı: