MediaMarkt’tan yeni iletişim kampanyası: “MediaMarkt’la Tam Zamanı”

Türkiye’deki 15’inci yılını kutlamaya hazırlanan MediaMarkt, yeni devrinde tüketicilerle birlikte “MediaMarkt’la Tam Zamanı” diyor. Markanın...

MediaMarkt’tan yeni iletişim kampanyası: “MediaMarkt’la Tam Zamanı”

Türkiye’deki 15’inci yılını kutlamaya hazırlanan MediaMarkt, yeni devrinde tüketicilerle birlikte “MediaMarkt’la Tam Zamanı” diyor. Markanın yeni vizyonuna istikamet verecek sloganın tanıtıldığı sinemanın müziğinde ise ünlü rap sanatkarı Ceza’nın imzası yer alıyor.

MediaMarktSaturn Perakende Kümesi COO’su ve MediaMarkt Türkiye CEO’su Yenal Gökyıldırım “MediaMarkt yeni devrinde hayalleri teknolojiyle özgür kılacak, gerçeğe dönüşmesi için tüketiciye gereksinimi duyduğu tüm eser hizmetleri sunarak aracı olacak. Bu nedenle hayalinizde ne varsa artık harekete geçmenin “MediaMarkt’la Tam Zamanı”.

Avrupa’nın açık orta bir numaralı elektronik perakendesi MediaMarkt, 2007 yılında giriş yaptığı Türkiye’de 15’inci yılını kutlamaya hazırlanıyor. 15 yılda Türkiye’de gençlerin en çok tercih ettiği ve güvendiği marka pozisyonuna gelen MediaMarkt, yeni yaşına da yeni bir telaffuzla giriyor ve tüketicilerine hayallerine ulaşmanın “MediaMarkt’la Tam Zamanı” diyor.

Filmin müziğini Ceza seslendirdi

MediaMarkt’ın yeni söylemi için hazırladığı sinemanın müziğini ise ünlü rap sanatkarı Ceza üstlendi. Sinemada sunucunun tüketicileri harekete geçirecek sihirli cümleleri söylemesinin akabinde sahne alan Ceza, son derece hareketli ve lisanlara yerleşecek müziğini seslendiriyor. MediaMarkt’ın eser ve hizmetleriyle her vakit tüketicinin yanında olduğu telaffuzuyla kapanan sinema, dijital ve klasik tüm mecralarda yayına girdi.

“Tam Zamanı” telaffuzuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan MediaMarktSaturn Perakende Kümesi COO’su ve MediaMarkt Türkiye CEO’su Yenal Gökyıldırım “Bugüne kadar odağımıza aldığımız yüksek müşteri memnuniyeti performansı çalışmalarımız ile müşterimizin kendini inançta hissetmesini sağladık, sorularına tahlil ürettik, projelerimizle fark yarattık ve bazen sıkıntı olabilen teknoloji alışverişlerinde ve servislerinde onların yanında olduğumuzu her vakit vurguladık. Tüm bunları yaparken ülkemizdeki yatırımlarımıza da devam ettik, büyüdük ancak daima daha güzelini hedefledik. Artık ise bizi doruğa taşıyan bu çalışmalarımızın akabinde yeni bir başlangıç yapmanın, yeni hayaller kurmanın ve müşterilerimizin de hayallerine ulaşmasının ‘MediaMarkt’la Tam Zamanı’ diyoruz” dedi.

Markanın yeni telaffuzuyla ilgili daha ayrıntılı bilgi veren Gökyıldırım şöyle devam etti: Teknolojik eserler hayatımızı kolaylaştıran yegane aygıtlar ve artık neredeyse her işin merkezinde bulunuyorlar. Biz de diyoruz ki ‘senin hayalin varsa bizim de buna istikamet verecek ürünlerimiz’, elektronik eserlerle ilgili bir sorun varsa ‘bizim de tahlilimiz var’. MediaMarkt yeni periyodunda hayalleri teknolojiyle özgür kılacak, gerçeğe dönüşmesi için tüketiciye muhtaçlığı duyduğu tüm eser hizmetleri sunarak aracı olacak. Bu nedenle aklınıza ne geliyorsa, hayalinizde ne varsa artık MediaMarkt’la “Tam Zamanı”.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı