Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bugün kendisine yönelttiği 10 soruya tek tek yanıt verdi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün partisinin küme toplantısında yaptığı konuşmada CHP önderi Kılıçdaroğlu‘na 10 soru...

Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bugün kendisine yönelttiği 10 soruya tek tek yanıt verdi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün partisinin küme toplantısında yaptığı konuşmada CHP önderi Kılıçdaroğlu‘na 10 soru yönelterek, “Buradan ben Kılıçdaroğlu‘na ve milletime sesleniyorum, birkaç soru sormak istiyorum. Kesin, kati, net karşılık vermesini bekliyorum. Bu delikanlılığı yaparsa kendisini siyaseten ve tıbben mazur görmekten vazgeçip muhatap almaya başlayabiliriz.” sözlerini kullandı. CHP başkanı Kılıçdaroğlu, toplumsal medya üzerinden Cumhurbaşkanı Erdoğan’a karşılık verdi.

ERDOĞAN’IN SORULARINI CEVAPLADI

“Erdoğan, milletimize seslenmişsin. ‘Sürtükler, eşkıyalar, teröristler, çürükler, fukaralar’ havada uçuşmuş. Bayanlara küfreden sana bir tavsiyem olacak. Ağzını kapalı tutup insan sanılman, açıp tüm kuşkuları ortadan kaldırmandan güzeldir.” sözlerini kullanan Kılıçdaroğlu, Erdoğan’ın kendisini yönelttiği 10 soruyu cevapladı.

KILIÇDAROĞLU, SAAT 23.00’Ü İŞARET ETTİ

Öte yandan Kılıçdaroğlu saat 23.00’te Cumhurbaşkanı Erdoğan’a sorularının olduğunu ve kendisinin de karşılık beklediğini söz etti.

Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sorduğu sorulara şu karşılıkları verdi: