Kariyer ofisinden istihdam için yeni mülakat

KEÇİÖREN BELEDİYESİ’NİN İŞ BAŞVURU MERKEZİ OLAN KARİYER OFİSİ İŞVERENLE İŞ ARAYAN VATANDAŞLAR ARASINDA KÖPRÜ OLMAYA DEVAM EDİYOR.

Kariyer ofisinden istihdam için yeni mülakat

Ankara Keçiören Belediyesi’nin iş başvuru merkezi olan Kariyer Ofisi işverenle iş arayan vatandaşlar arasında köprü olmaya devam ediyor.


Kariyer Ofisi yetkilileri istihdam çalışmaları çerçevesinde ilaç ve serum sektöründe çalışmak üzere başvuru yapan personellerle mülakat gerçekleştirdi. Mülakatlarda ihtiyaca göre personel yönlendirmek için yetenekli adaylar seçildi.


Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok Ankara’daki işverenlerle sürekli iletişim halinde olduklarını ve iş arayan vatandaşlar için ön ayak olmaya devam ettiklerini belirterek, “Belediyemize iş başvurusu yapanlar uzmanlarımız tarafından mutlaka değerlendiriliyor, yeteneklerine göre gruplandırılarak işverenle buluşturuluyorlar. Böylece onların iş sorununa, işverenimizin de nitelikli eleman ihtiyacına cevap vermiş oluyoruz. İş arayanlar da işverenlerimiz de web sitemize bıraktıkları ilanlarla personel bulma konusunda ücretsiz hizmet alıyorlar” dedi.