İş Dünyasının Kalbi 19. MÜSİAD EXPO’da Atacak

MÜSİAD Expo, İş Dünyasını İstanbul’da Bir Ortaya Getirecek Müstakil Endüstrici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) İzmir...

İş Dünyasının Kalbi 19. MÜSİAD EXPO’da Atacak

MÜSİAD Expo, İş Dünyasını İstanbul’da Bir Ortaya Getirecek

Müstakil Endüstrici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) İzmir Lideri Bilal Saygılı, 2-5 Kasım 2022 tarihleri ortasında TÜYAP İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan 19. MÜSİAD EXPO Ticaret Fuarı hakkında açıklamalarda bulundu.

Müstakil Endüstrici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) tarafından iki yılda bir düzenlenen MÜSİAD EXPO Ticaret Fuarı, bu yıl 19’uncu sefer kapılarını açıyor. TÜYAP İstanbul Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlenecek fuar, 26’ncı Memleketler arası İş Forumu Besin Güvenliği ve Kuşağın Koruması Doruğu, D8 Büyükelçiler Tepesi ve çeşitli etkinlikler ile ticari diplomasinin de kalbi olacak. Fuara ait değerlendirmelerde bulunan MÜSİAD İzmir Lideri Bilal Saygılı, yerli ve ulusal teknolojilerin global pazarlara tanıtılmasında değerli bir rol üstlenen MÜSİAD EXPO’nun barındırdığı fırsatlar ile ticarete taraf vereceğini vurguladı.

MÜSİAD EXPO 2020’de salgının tesirlerine karşın yüzde 97’lere ulaşan bir memnuniyet oranı ortaya çıktığını söyleyen MÜSİAD İzmir Lideri Bilal Saygılı değerlendirmesini şu tabirlerle sürdürdü: “MÜSİAD fuarları, 1993 yılından bu yana Anadolu’nun güçlü potansiyelini dünyaya tanıtan en değerli vitrin projelerinden biri oldu. Düzenlendiği her yıl tesir alanını daha da genişleten MÜSİAD EXPO, tarihinin en büyük iştirak oranıyla 2 Kasım’da kapılarını açacak. Genel Liderimiz Mahmut Asmalı’nın riyasetinde bu yıl 25 bin metrekarelik fuar alanında 124 ülkeden 100 binden fazla ziyaretçi ve iştirakçi ağırlayacağız. 60’ı aşkın ülkeden 1500’den fazla iş insanından oluşan alım heyetleri fuarımızda direkt muhataplarıyla bir ortaya gelme imkânı bulacak. MÜSİAD EXPO için oluşturduğumuz gruplarımız bu yıl çok titiz bir çalışma yürüterek eser ve hizmet bazlı eşleştirmeler gerçekleştirdi. Bu minvalde fuar sırasında düzenlenecek B2B görüşmelerden azamî seviyede randıman almayı hedefliyoruz. İzmir’den 14 firma ile stant açarak fuarda yerimizi alacağız. Ülkemizin ihracatına direkt katkı sağlayacak bu büyük buluşma, çok kültürlü ve geniş kapsamlı yapısı ile bölgesel ve global ticarete de istikamet verecek” dedi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı