iPhone için en iyi 6 çağrı kaydetme uygulaması

Birçoğumuz, vakit zaman birtakım konuşmalarımızı kaybetmek isteriz. Değerli bir telefon konuşmasını iPhone modellerinde, daha sonra...

iPhone için en iyi 6 çağrı kaydetme uygulaması

Birçoğumuz, vakit zaman birtakım konuşmalarımızı kaybetmek isteriz. Değerli bir telefon konuşmasını iPhone modellerinde, daha sonra dinlemek yahut paylaşmak için arama kaydetmek ise farklı uygulamalar gerektirir.

Birçok kullanıcının arama ses kaydedici olarak aradıkları bu üzere uygulamalar, Samsung üzere markaların telefonlarında dahili olarak bulunabiliyor.

Lakin Apple, konuşma esnasında kullanıcıların arama kaydı yapabilecekleri dahili bir yazılım sunmuyor.

iPhone markalı bir telefon üzerinden görüşmeleri kayıt altına alabilmek için o fonksiyon için özel olarak tasarlanmış iPhone arama kaydedici üzere uygulamalara gereksinim duyuluyor.

Gelin artık daima birlikte, iPhone’lar için en düzgün 6 arama kaydetme uygulamasına daha yakından bakalım:

Hayli kolay ve estetik bir arayüze sahip olan Automatic Call Recorder, iOS arama kaydedici uygulamalar ortasında çok tercih edilen seçeneklerden biri.

Bulut tabanlı kayıt edebilme özelliği, çeşitli entegrasyon modülleri ile arama kayıtlarını Google Drive, DropBox üzere portallara aktarabilme üzere seçenekler de uygulamada mevcut.

Kullanışlı olduğu kadar kolay de bir kullanımına sahip olan TapeACall Call Recorder; bilhassa yaptığı görüşme ayrıntılarını kaybetmek istemeyenler için epey fonksiyonel bir seçenek.

Hem giden aramalar için hem de gelen aramalar için arama kaydetme özelliği sunan uygulama, kullanıcıya istediği kadar kayıt yapma seçeneği sunuyor.

IOS ve iPhone için arama kaydetme uygulamalar ortasında bir başka tanınan seçeneklerden biri Call Recorder Auto Record It.

Apple uygulama mağazasında kullanıcılarından yüksek beğeni alan uygulama, birçok fonksiyonel kullanım seçeneği de sağlıyor.

Kullanım paketine nazaran farklı özellikler de sunan uygulama; arama kayıtlarını paylaşma, bulut tabanlı depolama, kısaltma ve kesme üzere özellikler de sunuyor.

RecMyCalls, Apple uygulama mağazasındaki bir öteki tanınan uygulamalardan biri. Uygulamayı öbür arama kaydetme uygulamalarından ayıran en değerli özelliklerden biri de çoklu görüşmeleri kaydedebiliyor olması.

Epeyce kolay bir arayüze sahip olan uygulama, yalnızca birkaç dokunuşla görüşmelerinizi kaydedebiliyor.

Bulut tabanlı bir depolama altyapısına sahip olan Call Recorder RecMe iPhone görüşme kaydetme uygulaması, kullanıcının görüşme esnasındaki en kolay muhtaçlıklarını karşılıyor.

Fiyatlı versiyonunda sınırsız kayıt yapabilme üzere opsiyonlar da sunan uygulama, kullanıcıların kayıtları istedikleri platform üzerinden çarçabuk paylaşabilmelerine de imkan sağlıyor.

Eğlenceli ve kolay bir arayüze sahip olan arama kaydetme programı REKK, kaydedilen görüşmeleri metin formatına dönüştürüp evrak haline de getirebiliyor.

Kullanıcılar, uygulamanın sahip olduğu entegrasyon seçenekleri sayesinde Whatsapp, Facebook Messenger, Telegram ve Viber üzere 3. parti uygulamalar üzerinden de belgelerini karşı tarafa aktarabiliyor.