Günün Yoğunluğuna HONOR PAD Serisi ile ara verin!

HONOR PAD serisinin en güçlü iki üyesi PAD 8 ve PAD X8 günün her anında...

Günün Yoğunluğuna HONOR PAD Serisi ile ara verin!

HONOR PAD serisinin en güçlü iki üyesi PAD 8 ve PAD X8 günün her anında kullanıcısıyla bütünleşiyor. HONOR PAD Serisi eşsiz dizaynları ve güçlü performansları ile işte yahut konutta hayatınızı kolaylaştırırken küçük molalarda da keyifli dakikalara eşlik ediyor. Nerede olursanız olun sizi her yerde gündemin içinde tutuyor.

Teknoloji devi HONOR, PAD 8 ve PAD X8 tabletleri ile 7’den 77’ye herkesin gözdesi oluyor. Uzun pil müddetleri ile gün boyunca tüm işlerinizi rahatça yapmanıza imkan sağlarken güçlü performansları ve şık dizaynlarıyla ister işte olsun ister tatilde her anın pratik yardımcısı oluyor. 

HONOR PAD serisi ile her an gündemin içinde!

Yoğun iş temposunda kaçırdığımız ve merakla beklediğimiz diziler, oyunlar yahut son dakika gelişmelerini keyifli tatil günlerinde yahut uzunca süren seyahatlerde yakalıyoruz. Bu vakitlerde ise tasarımı yahut tartısı ile bizi yormayan, güçlü pil kapasitesiyle asla tükenmeyen tabletimiz eğlenceli anlarımıza eşlik ediyor.

Son teknoloji ile donatılan HONOR PAD serisinde 12.1 inç büyüklüğü ile %87 oranında kusursuz ekran-gövde oranına sahip PAD 8, 7250 mAh ekstra büyük pil kapasitesi ile her an gündemin içinde kalmanıza yardımcı oluyor. Aynı vakitte 10.1 inç ekranı ile Full HD izleme tecrübesi sunan PAD X8 ise gündemin enerjisini kullanıcısıyla buluşturuyor.

Sekiz hoparlörü ile dikkat çeken Pad 8, stereo surround ses kalitesi ile eşsiz tecrübelerin kalitesini arttırırken. Pad X8 ise Geniş Aralıklı Surround hoparlörleri ve Histen ses sistemi ile seyir keyfini azamî boyutlara taşıyor.

Sekiz çekirdekli Qualcomm® Snapdragon® 680 yonga seti ile donatılan HONOR PAD 8, genişletilmiş multimedya oynatma ve gelişmiş performansıyla gündemdeki bütün gelişmelerden tıpkı anda haberdar olmak isteyen kullanıcıların beklentilerine yanıt veriyor. Yüksek performanslı yonga seti, kullanıcıların birden fazla uygulamayı meselesiz bir biçimde çalıştırmasını sağlayarak her an değişebilen gündem karşısında akıcı bir tecrübesi kullanıcıları ile buluşturuyor.

520 gram yükü ve 6,9 mm inceliğiyle sahip olan PAD 8, kolay taşınabilir olması sayesinde kullanıcısına gittiği her yerde eşlik ediyor. 7.55mm kalınlığa sahip olan ve 460 gram yükü ile dikkat çeken PAD X8 ise HONOR tablet ailesinin en hafif modeli olmasıyla birlikte kavisli yüzeyi ve avuç içi eğriliğine uyan tasarımı ile gündemi takip eden kullanıcısına rahatlık sunuyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı