Fenerbahçe’nin yeni hocası Jesus’un İstanbul’a gelişi de olaylı oldu! Helikoptere binerken az daha düşüyordu

Fenerbahçe‘nin uzun müddettir görüşmelerde bulunduğu Portekizli teknik adam Jorge Jesus, sarı lacivertli kulüple mukavele imzalamak...

Fenerbahçe‘nin uzun müddettir görüşmelerde bulunduğu Portekizli teknik adam Jorge Jesus, sarı lacivertli kulüple mukavele imzalamak üzere İstanbul’a geldi.

HAVALİMANINDA YÖNETİCİLER KARŞILADI

Fenerbahçe Lideri Ali Koç’a ilişkin özel uçakla Lizbon havalimanından yola çıkan ve 4 saat seyahat yapan 67 yaşındaki tecrübeli teknik adam TSİ 02.00’de İstanbul’a vardı. Fenerbahçe İdare Konseyi Üyesi Selahattin Baki ve kulüp vazifelisi Can Gebetaş ile birlikte seyahat yapan Jorge Jesus’u, Sabiha Gökçen Havalimanı’nda da sarı lacivertli yöneticiler karşıladı.

BUGÜN KONTRAT İMZALAMASI BEKLENİYOR

Portekiz‘den oğlu ve iki yardımcısıyla birlikte İstanbul’a gelen Jesus’un uçaktan indikten sonra helikopterle kalacağı yere götürüldü. Jesus’un, Çarşamba günü son görüşmeleri yaptıktan sonra resmi kontrata imza atması bekleniyor.

Fenerbahçe Kulübü, Jesus’un gelişiyle ilgili olarak şu paylaşımı yaptı:

HELİKOPTERE BİNERKEN DÜŞÜYORDU

Öte yandan tecrübeli teknik adam uçaktan indikten sonra helikoptere binmek isterken küçük bir kaza yaşadı. Portekizli teknik yönetici, elindeki çantalarla birlikte helikoptere binmek üzereyken istikrarını sağlayamadı. Son anda helikopterin kapısına çarparak duran Jesus’un koltuğa otururken ayağını tuttuğu görüldü.