Eray Hacıosmanoğlu Kimdir? Nereli? Biyografi ve Hayatı

Eray Hacıosmanoğlu’nun katıldığı televizyon programları ve kitapları ile dikkat çekmiştir. Hakkında merak edilenler, kısaca eğitim,...

Eray Hacıosmanoğlu Kimdir? Nereli? Biyografi ve Hayatı
Eray Haciosmanoglu jpg.webp

Eray Hacıosmanoğlu’nun katıldığı televizyon programları ve kitapları ile dikkat çekmiştir. Hakkında merak edilenler, kısaca eğitim, hayatı ve biyografi bilgileri.

Eray Hacıosmanoğlu Kimdir?

Eray Hacıosmanoğlu araştırmacı, yazar, Aile Danışmanı – Toplum Bilimci Araştırmacı Yazar TC Psikosanat Psikolojik Danışmanlık Merkezi kurucusu.

Beykent Üniversitesi Grafik Tasarımı, ardından Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Uluslar Arası işletmesi sürmek üzereyken Atatürk Üniversitesi Sosyoloji Lisans eğitimine devam etti.

Türkiye’nin en önemli reklam ajanslarında Sanat Yönetmenliği yaparak marka oluşturma, iletişim dili ve tasarım ve uygulama sürecinde ustalaşmış bir isimdir.

Bir Medya evinde Genel Kültür Dergisi basta olmak üzere bir çok yönetim kurulu başında 6 sene sanat yönetimi yaparak, Yayınevi, Genel Kültür Radyosu gibi tüm kültürel alanları yürütme, içerikler, dergiler ve kitaplar hazırlamıştır.

Kültürel yapının en önemli adımını bu çalışma yılları oluşturmuştur. Aynı zamanda uzun yıllar kendi ajansında Yönetmenlik yaparak klipler, reklam ve tanıtım filmleri çekmiştir.

Psikosanat marka kayıtları TC Özel Psikosanat Aile ve Psikolojik Danışma Merkezinin kurucusu ve yöneticisidir. Hastalıkların Etkileyici Sebepleri ve Geçmişin Travmalarından Kurtulmak Kitapları İki Kitap Da Yazardır. Aynı zamanda Aile Dizimi Uzmanıdır.

Mindfulness Akademi Hocalarından uzun süreli eğitim Eğitmenlik eğitimi alarak Mindfulness Eğitmeni olmuştur. Başkent Üniversitesi Aknet Akademi’den Evlilik ve Çift Danışmanlığı eğitimi ile birlikte Yaşam Koçu eğitimi almıştır.

Dünyaca ünlü Svagito Liebermeister eserleri Alman terapitten Aile Dizimi eğitimini içermektedir. Svagito, Terapi ile terapisiu birleştirmiş, Aile Dizimin mucidi Bert Hellinger’in ritüelinden feyz alarak geliştirdiği yöntemlerde bugün en başarılı savaşçısı olarak anılmaktadır. Bununla birlikte Doktor ve Aile Dizimi Terapistleri Dr. Ayçe Tamer’den 3 yıl boyunca uygulamalı Aile Dizimi eğitimi almış ve halen birlikte açılım yapmaya devam etmektedir.

Günümüz itibariyle, psikoloji alanıyla ilgili yeni kitaplar yazmakta, uzmanlarla deneyler yapmakta, seminerler, atölyeler ve eğitimler düzenleyerek anlatmaya devam etmektedir.
Eray Hacıosmanoğlu4 jpg


Kitapları:

MAHFUZ: Bir Uyanış Çağrısı
ÖZE DÖNÜŞ: Geçmişin Travmalarından Kurtulmak
ŞİFA: Hastalıkların Etkileyici Sebepleri

eğitimleri

Atatürk Ünv. Toplum Bilimi / Sosyoloji
Aydın Üniversitesi Aile Danışmanlığı Eğt.
Psikanalitik Psikodinamik Psikoterapi Eğt.
Aile Dizimi Uygulayıcısı Uzmanlık Eğitimi / Psikanalist Swagito R. Liebermeister & Dr. Ayçe Tamer
Mindfulness Akademi Eğitmenlik eğitimi
Beykent Ünv. Grafik ve İletişim Tasarım
Başkent Ünv. Evlilik Aile ve Çift Danışmanlığı / Aknet Akademi

Eray Hacıosmanoğlu Evlimi? Es Kim?

Eray Hacıosmanoğlu Zeynep Dizmen Hacıosmanoğlu ile evlidir. Eşi Zeynep Hanım, Anadolu Üniversitesi Çalışma Ekonomisi lisans eğitimi ile birlikte Trakya Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi mezunudur.