Emre Karayel “Erkek Aklı Oksimoron” oyunuyla seyirci karşısına çıkıyor

EKRANLARIN VE SAHNELERİN SEVİLEN YÜZLERİNDEN EMRE KARAYEL, KADIN ERKEK İLİŞKİLERİNİ SORGULADIĞI TEK KİŞİLİK KOMEDİ OYUNU "ERKEK AKLI OKSİMORON" OYUNUYLA SEYİRCİ KARŞISINA ÇIKIYOR. NİSAN AYI BOYUNCA İSTANBUL VE ANKARA’DA SAHNELENECEK OYUNUN BİLETLERİ BİLETİNİALDA SATIŞA ÇIKTI.

Emre Karayel “Erkek Aklı Oksimoron” oyunuyla seyirci karşısına çıkıyor

Ekranların ve sahnelerin sevilen yüzlerinden Emre Karayel, kadın erkek ilişkilerini sorguladığı tek kişilik komedi oyunu "Erkek Aklı Oksimoron" oyunuyla seyirci karşısına çıkıyor. Nisan ayı boyunca İstanbul ve Ankara’da sahnelenecek oyunun biletleri biletinialda satışa çıktı.


Ekranların sevilen yüzü, başarılı tiyatro oyuncusu Emre Karayel, “Erkek Aklı Oksimoron” adlı tek kişilik tiyatro oyunu ile seyircilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Karayel’in kadın erkek ilişkilerini mizahi bir bakışla ele aldığı oyun, nisan ayı boyunca İstanbul ve Ankara’da perde açacak. Oyunun biletleri biletinial üzerinden satışa çıktı. Sevgilisi tarafından terk edildikten sonra "Kadınlar Ne İster?" sorusu üzerine düşünmeye başlayan erkek karakter üzerine inşa edilen oyun, 1 Nisan’da Beşiktaş Süleyman Seba Kültür Merkezi, 10 Nisan’da Ataköy Yunus Emre Kültür Merkezi Müşfik Kenter Sahnesi, 14 Nisan’da Kadıköy Halk Eğitim Merkezi ve 15 Nisan’da Sahne Dragos’ta İstanbul seyircisiyle buluşacak. Ankaralı tiyatro severler ise oyunu 6 Nisan’da MEB Şura Salonu sahnesinde izleyebilecek.