Canon’un imagePROGRAF TC-20 yazıcısı küçük ofisler ile evde kullanım için ideal

Görüntüleme teknolojileri başkanı Canon, yeni geniş formatlı masaüstü yazıcısı imagePROGRAF TC-20’yi kullanıcılarıyla buluşturuyor. Yeni yazıcı;...

Canon’un imagePROGRAF TC-20 yazıcısı küçük ofisler ile evde kullanım için ideal

Görüntüleme teknolojileri başkanı Canon, yeni geniş formatlı masaüstü yazıcısı imagePROGRAF TC-20’yi kullanıcılarıyla buluşturuyor. Yeni yazıcı; Mimarlık, Mühendislik ve İnşaat (AEC) ofisleri, eğitim merkezleri ve konaklama bölümü üzere alanların gereksinimlerine tahlil sunuyor. A4’ten A1+ kâğıt boyutuna, yüksek kaliteli ve detaylı çizim baskıları sunan imagePROGRAF TC-20, donanımlı kompakt gövdesiyle de dikkat çekiyor. 

Canon’un yeni imagePROGRAF TC-20 yazıcısı, ofiste yahut meskende rahatlıkla bir masanın üzerine ya da rafa yerleştirebileceğiniz kompakt bir dizayna sahip. İnşaat, tasarım, harita çizimleri ve satış noktası materyallerinin baskısı için kesintisiz 100 A4 sayfa, 50 A3 sayfa düz kâğıt ve A1+ boyutlarına kadar rulo kâğıt baskı alınabilmesiyle öne çıkıyor. 

Kullanımı kolay ve fiyatsız bir yazılım tahlili olan Direct Print Plus ile birlikte gelen yazıcı; öteki imagePROGRAF modelleriyle de uyumlu olarak çalışıyor ve üstün baskı kalitesi sağlıyor. 

Canon Europe, Üretim Baskılama’da Avrupa Planlama, Pazarlama ve İnovasyon Kıdemli Yöneticisi olan Jennifer Kolloczek yeni yazıcıyı; “Birçok kişi hibrit çalışma usulünü benimsediği için çalışma biçimleri son birkaç yılda süratle değişti. Çalışma alanlarının ve formüllerinin çeşitlenmesi giriş düzeyi geniş formatlı yazıcılara duyulan muhtaçlığı arttırdı. Bu gereksinime tahlil olarak Canon da kompakt yapısının gerisinde baskı kalitesinden ödün vermeyen imagePROGRAF TC-20’yi geliştirerek kullanıcılarıyla buluşturdu” kelamlarıyla kıymetlendirdi. 

TC-20 ile kullanıcılar fiyatsız “PosterArtist” web uygulamasını kullanarak basitçe posterler ve el ilanları hazırlayabiliyor. Uygulama, posterler ve menüler hazırlanan ve ekseriyetle yer meşakkati olan restoranlar ve perakende mağazaları üzere konaklama kesimindeki kuruluşlar tarafından tercih ediliyor. 

PosterArtist uygulamasının yanı sıra Canon Print Inkjet/SELPHY uygulaması ile kalan rulo kâğıt ve mürekkep ölçüsü akıllı telefondan denetim edilebiliyor. Uygulama içerisinde bulunan “PIXMA Cloud Link” özelliğini kullanarak bulutta üretilen yahut depolanan dokümanları yazdırmak da mümkün. Örneğin, bir tasarım ofisinde hazırlanan ve bulutta depolanan bir çizim, akıllı telefondan yazdırılabiliyor.

imagePROGRAF TC-20 tüm üstün özelliklerinin yanı sıra çevreci yapısıyla da beğeni topluyor.  28 W yahut daha düşük güç tüketimiyle çalışarak sürdürülebilirlik amaçlarına katkıda bulunurken azaltılmış ambalaj gereçleri ve geri dönüşümü kolay mürekkep şişeleriyle çevreyi koruyor. 

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı