Beşiktaş’a müjde! Ahmet Nur Çebi kaynağı buldu, Sörloth transferini bitiriyor

Beşiktaş, Trabzonspor formasıyla Muhteşem Lig’e damga vuran ve akabinde Avrupa’ya transfer olan Alexander Sörloth için...

Beşiktaş’a müjde! Ahmet Nur Çebi kaynağı buldu, Sörloth transferini bitiriyor

Beşiktaş, Trabzonspor formasıyla Muhteşem Lig’e damga vuran ve akabinde Avrupa’ya transfer olan Alexander Sörloth için teşebbüslere başladı.

KAYNAK YÖNETİCİLER

Fanatik gazetesinden Orhan Yıldırım’ın haberine nazaran, 29 Mayıs’ta yapılan kongrede ikinci sefer lider seçilen Ahmet Işık Çebi, teknik yönetici Valerien Ismael ve topluluğun alınmasını çok istediği Norveçli santrfor için yeni yol haritası belirledi. Lider, Sörloth’un maliyeti için idarede bulunan 8 asil, 6 yedek üyeden takviye istedi. Lider asil listede bulunan isimlerden 2, yedek gruptakilerden de 1’er milyon euroluk katkı talebinde bulundu. İdaredeki 3 isim dışındakilerin bu davete olumlu cevap verdiği bildirildi.

LEİPZİG 10 MİLYON EURO İSTİYOR

Bonservisi ile ayrılmayı düşünen Norveçli golcü için kapıyı 13 milyon eurodan açan Leipzig’in pazarlıklar ile 10 milyon euroya düştüğü öğrenildi. Beşiktaş’ın 8 milyon euroluk teklifi geçerliliğini sürdürürken, idare bu transferi bitirmek ismine kaynak oluşturmak istiyor.