Yılın birinci ayında bin eserde fiyatlar ‘Şok’landı

ŞOK Marketler Ocak ayı boyunca 1000 eserde fiyatlarını sabitlediğini duyurdu. İSTANBUL (İGFA)- Undan makarnaya, bakliyattan...

Yılın birinci ayında bin eserde fiyatlar ‘Şok’landı

yilin ilk ayinda bin urunde fiyatlar sok landi 1672558299 116

ŞOK Marketler Ocak ayı boyunca 1000 eserde fiyatlarını sabitlediğini duyurdu.

İSTANBUL (İGFA)- Undan makarnaya, bakliyattan yağa, meyve-sebzeden deterjana belirlenen 1000 eserde fiyatlar Ocak ayı sonuna kadar sabitleneceğini duyuran Şok Marketler, bir meskenin temel gereksinimleri ortasından belirlenen 1000 eserde fiyatların ay sonuna kadar sabit kalacağını bildirdi.

Fiyat sabitleme kampanyası hakkında değerlendirmede bulunan Şok Marketler CEO’su Uğur Demirel, global dalgalanmaların da tesiriyle hem üreticilerin, hem perakendeciler, hem de tüketiciler açısından, maliyetlerin ve hasebiyle fiyatların yükseldiği kuvvetli bir yılı geride kaldığını söz ederek, “Biz de ŞOK Marketler olarak ülkemizin iktisadına ve müşterilerimizin bütçesine katkı vermek üzere Ocak ayı boyunca 1000 eserde fiyatlarımızı sabitleme kararı aldık. Her vakit uyguladığımız düşük fiyat siyasetimizi bu kez Ocak ayı boyunca sabitleyerek müşterilerimize yönelik güzel bir sürpriz yaptık. Yani belirlenen 1000 eserin maliyetleri artsa da fiyatları ay sonuna kadar sabit kalacak” diye konuştu.

81 ile yayılmış olan mağazalarda enflasyonun baskılanmasında kıymetli bir vazife üstlendiklerini öne süren Demirel, “Şimdiye kadar “Birlikten Berekete” yaklaşımı ile her vakit ülkemizin, üreticilerimizin ve müşterilerimizin yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz. Bu kampanya da bunun en hoş örneğidir. Bundan sonra da bundan evvel olduğu üzere piyasa fiyatlarının altında, her gün düşük fiyat siyasetimizle müşterilerimize hizmet vermeye devam edeceğiz” dedi.