Türk Telekom’dan ‘Fiber Teknoloji Meskeninde Paketleri’

Teknoloji ve dijital dönüşümün öncüsü Türk Telekom, 81 vilayette müşterilerinin yüksek süratli internet gereksinimlerine ‘Fiber...

Türk Telekom’dan ‘Fiber Teknoloji Meskeninde Paketleri’

Teknoloji ve dijital dönüşümün öncüsü Türk Telekom, 81 vilayette müşterilerinin yüksek süratli internet gereksinimlerine ‘Fiber Teknoloji Konutunda Paketleri’ ile yanıt veriyor. Türk Telekom konutta internet müşterileri 100-200-500-1000 Mbps yüksek süratli internet paketlerini online müracaata özel birinci ay fiyatsız avantajı ve 24 ay fiyat garantisi ile satın alabiliyor. 

Türkiye’nin dijital dönüşümünün önderi Türk Telekom, sabit internet pazarının önderi olarak 81 vilayette müşterilerinin yüksek süratte internet gereksinimini karşılarken, katma pahalı yüksek sürat kampanyalarıyla da özel avantajlar sağlıyor.

 

 ‘Fiber Teknoloji Konutunda Paketleri’ ile 24 ay fiyat garantisi 

Türk Telekom, ‘Fiber Teknoloji Evinde’ kampanyası ile yeni meskende internet müşterilerine 24 ay kelamlarına karşılık 100-200-500-1000 Mbps limitsiz fiber internet paketleri 24 ay fiyat garantisi ile sunuyor. Türk Telekom ayrıyeten ‘Fiber Teknoloji Meskeninde Paketleri’ ile birlikte aygıtları ziyanlı yazılım ve virüslere karşı koruyan McAfee virüs muhafaza programını da bir ortada sunarak, müşterilerin tüm gereksinimlerinin tek pakette karşılanmasını hedefliyor.

Fiber Teknoloji Meskeninde Paketleri’ni satın alan müşteriler, Türk Telekom Prime ayrıcalıklarından yararlanma imkânı elde ederken, ihtiyaç duymaları halinde Wi-Fi 6 teknolojili premium modemi 24 ay fiyat garantisi ve avantajlı fiyatlarla alabiliyor. 

Türk Telekom Pazarlama ve Müşteri Tecrübesi Genel Müdür Yardımcısı Zeynep Özden, “Türkiye’nin dijital dönüşümünün öncüsü Türk Telekom olarak, 81 vilayetteki fiber altyapımızla müşterilerimizin yüksek süratli internet muhtaçlıklarını karşılarken yenilikçi eser ve hizmetlerimizi avantajlı tekliflerle sunmaya devam ediyoruz. Portföyümüzdeki 1000 Mbps’ye varan yüksek süratli fiber internet paketlerini tercih eden müşterilerimizin gereksinimlerine özel ayrıcalıklar sağlayarak fiber internet keyfini artırıyoruz” dedi.

Online müracaata özel birinci ay ücretsiz

Fiber Teknoloji Meskeninde Paketleri’ne online müracaat yapan müşteriler, internet kullanımlarının birinci ayında rastgele bir fiyat ödemiyor. Yalnızca online müracaatta geçerli birinci ay fiyatsız fırsatından yararlanmak için Türk Telekom web sitesi ya da Türk Telekom uygulamasına giriş yapılarak süratle ve çarçabuk konutta internet yeni abonelik başvurusu yapılabiliyor. Fiber Teknoloji Meskeninde Paketleri’ni satın almak isteyen müşteriler, turktelekom.ly/fiberteknolojievinde linkinden paketleri inceleyebiliyor.

Fiber Teknoloji Konutunda müşterilerine özel dijital cümbüş paketi aylık 19,90 TL

Fiber Teknoloji Meskeninde kampanyası ile yerli ve yabancı kanallar, spor, sinema, dizi, belgesel, çocuk, ömür, cümbüş ve müzik kanallarının bir ortada olduğu Tivibu Go Muhteşem ve milyonlarca şarkıyı özgürce dinleyebileceğiniz Muud eserlerinin yer aldığı Dijital Cümbüş paketi, Fiber Teknoloji Meskeninde müşterilerine özel aylık yalnızca 19,90 TL’ye sunuluyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı