Tunic, PlayStation 4 ve PlayStation 5’e geliyor

Souls-like, keşif, bulmaca ve rol yapma oyunu olan Tunic, büyük maceralara atılan küçük bir tilkiyi...

Tunic, PlayStation 4 ve PlayStation 5’e geliyor

Souls-like, keşif, bulmaca ve rol yapma oyunu olan Tunic, büyük maceralara atılan küçük bir tilkiyi anlatan izometrik aksiyon oyunudur. Finji’nin yayıncılığını üstlenip TUNIC Team’in geliştiriciliği yaptığı Tunic, PS4 ve PS5’e çıkış yapacak.

Sony’nin 2 Haziran’da gerçekleştirdiği State of Play etkinliğinde son vakitlerin sevilen izometrik oyunu Tunic’in 27 Eylül 2022’de PlayStation 5 ve PlayStation 4 kullanıcıları için çıkış yapacağı duyuruldu.

TUNIC KONUSU NEDİR?

BİR EFSANEYE DÖNÜŞ

Kıssalar, bu diyarda büyük bir hazineden kelam eder. Tahminen de altın kapının ötesindedir? Ya da yeraltının derinliklerinde? Kimi masallarda bulutların üstüne inşa edilmiş bir saraydan ve inanılmaz güçlere sahip kadim varlıklardan bahsedilir. Pekala sen ne bulacaksın?

KUTSAL BİR KİTABI BİRLEŞTİR

Seyahatlerin sırasında oyunun kullanım kılavuzunu birleştireceksin. Sayfa sayfa ilerlerken yeni haritaları, ipuçlarını, özel teknikleri ve en derinlere saklanmış sırları açığa çıkaracaksın. Bütün sayfaları bulman halinde seni hoş bir şey bekliyor olabilir…

CESARETLİ OL, KÜÇÜK TİLKİ!

Büyük bir çeşitlilik sunan teknik savaşlara hazır ol. Kaçın, blokla, karşıla ve saldır! İster büyük olsun ister küçük, karşına çıkan çok sayıda canavarı nasıl alt edeceğini öğren ve maceranda sana yardımcı olacak yeni eşyalar keşfet.