Togg mobilite ekosistemi Türk Hava Yolları Yolcu Programı Miles&Smiles ile Mil kazandıracak

Togg, Türk Hava Yolları Miles&Smiles ile dünyada karayolunda statü mili kazandıran birinci mobilite markası olacak....

Togg mobilite ekosistemi Türk Hava Yolları Yolcu Programı Miles&Smiles ile Mil kazandıracak

Togg, Türk Hava Yolları Miles&Smiles ile dünyada karayolunda statü mili kazandıran birinci mobilite markası olacak.

Türkiye’nin mobilite alanında hizmet veren global teknoloji markası Togg, bayrak taşıyıcı Türk Hava Yolları iş birliğiyle dünyada kullanıcılarına karayolunda statü Mil kazandıran birinci şirket olacak. İş birliği kapsamında Türk Hava Yolları Yolcu Programı Miles&Smiles üyeleri, Togg mobilite ekosisteminin sunacağı fırsatları Mil ve statü Mil olmak üzere iki farklı Mile dönüştürebilecek.

2023 yılının birinci çeyreğinde doğuştan elektrikli birinci akıllı aygıtı C SUV’u banttan indirmeye hazırlanan Togg, kullanıcıyı merkeze alan mobilite ekosistemini güçlü iş birlikleriyle genişletmeyi sürdürüyor. Türk Hava Yolları ile Miles&Smiles programı kapsamında iş birliğine imza atan Togg, program üyelerine Mil ve statü Milleri kazandırmanın seçeneklerini sunacak.

İş birliğine nazaran Togg, kendi sadakat programı kapsamında Türk Hava Yolları Miles&Smiles üyelerine kazandıracağı Mil için üyelerin Togg akıllı aygıtına sahip olması gerekmeyecek. Türk Hava Yolları Miles&Smiles üyeleri, Togg ekosisteminin kullanıcıya sunacağı navigasyon ya da e-cüzdan üzere tüm eser ve servisler üzerinden Mil kazanabilecek. Kazanılan Millerle üyeler ödül bilet düzenleyebilir, Cash&Miles özelliği ile bilet satın alırken bilet meblağının bir kısmını Milleri ile alabilir ve shopandmiles.com web sitesinden alışveriş yapabilirler. Statü Mili için ise Togg akıllı aygıtına sahip olmak gerekecek. Türk Hava Yolları Miles&Smiles üyesi olan Togg üst donanım düzeyi akıllı aygıtı kullanıcıları statü Mil kazanabilecek.

Kesintisiz kullanıcı tecrübesi için çalışıyoruz

Togg CEO’su M. Gürcan Karakaş, mobilite ekosisteminde kullanıcıya sunulacak yararları güçlü iş birlikleriyle büyüttüklerini belirterek, şunları söyledi:

“Akıllı cihazımızla birlikte oluşturduğumuz mobilite ekosisteminde kullanıcılarımıza kesintisiz bir tecrübe yaşatmayı hedefliyor, iş ortaklarımızla birlikte fırsatlar dünyamızı geliştiriyoruz. Yola çıktığımız birinci günden itibaren yanımızda olan dünya markamız Türk Hava Yolları ile Miles&Smiles programı kapsamında yeni bir iştirake adım atmaktan memnunluk duyuyoruz. Bu iş birliğiyle dünyada kullanıcılara karayolunda statü Mil kazandıran birinci şirket olacağız. Miles&Smiles üyelerini mobilite ekosistemimizin sunacağı fırsatlarla tanıştırmak için sabırsızlanıyoruz.”

Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal EKŞİ iş birliğiyle ilgili olarak; “Dünyanın en çok ülkesine uçan bayrak taşıyıcı havayolu olarak müşteri sadakat programımız Miles&Smiles ile bugün toplam 15 milyon üyeye, 200’den fazla program ortağına ulaşarak Türkiye’nin en büyük, Star Alliance üyeliğimiz ile de dünyanın en güçlü havayolu sadakat programlarından biri pozisyonuna ulaştık. Bizler bugüne kadar üyelerimize yalnızca uçuşları esnasında değil, hayatın her anında ayrıcalık ve avantajlar sunmayı hedefledik ve bu inancımızla bugün 13 farklı kesimde Miles&Smiles üyelerine ayrıcalık sunuyor, onların bu kesimlerden de Mil kazanmalarını sağlıyoruz. Bu kapsamda Türkiye’nin mobilite alanında hizmet veren global teknoloji markası Togg ile iş birliği yapmaktan memnunluk duyuyor ve bir prensip imza atarak Miles&Smiles üyelerimizin birinci kez Togg iş birliği vesilesiyle uçuş harici statü Mil kazanabilecekleri haberini vermekten memnuniyet duyuyoruz” dedi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı