E-imzasını yenileyenler yüzde 19 az ödüyor

Elektronik imzalar indirimli yenileniyor Elektronik sertifika üreticisi E-GÜVEN, imza süreçlerinin kesintisiz biçimde sürdürülebilmesi için e-imza...

E-imzasını yenileyenler yüzde 19 az ödüyor

Elektronik imzalar indirimli yenileniyor

Elektronik sertifika üreticisi E-GÜVEN, imza süreçlerinin kesintisiz biçimde sürdürülebilmesi için e-imza yenilemelerinde kampanya başlattı. Elektronik imza ve taşınabilir imza hizmeti sağlayan E-GÜVEN, 19. Yılına özel e-imza yenilemelerinde yüzde 19 indirim avantajı sunuyor.

Islak imza ile birebir hukuksal geçerliliğe sahip e-imza kullanımı hem ferdi hem kurumsal olarak arttı. BTK tarafından açıklanan son pazar bilgileri raporuna nazaran, 2022 yılı ikinci çeyrekte e-imza sayısı 6 milyona yaklaştı. Taşınabilir imza sayısı 813 bini aştı. Toplamda 6,7 milyon elektronik sertifika oluşturuldu. Dijital dönüşüm farkındalığını artırmayı hedefleyen elektronik sertifika üreticisi E-GÜVEN, 25 Ekim’den itibaren geçerli kampanyayla e-imza yenilemelerinde fiyat avantajı sunuyor.

e-devlette kullanıcı sayısı 60 milyonu aştı

E-imza ve taşınabilir imzanın en sık kullanıldığı alanların başında 60 milyonu aşan kullanıcısı bulunan e-Devlet kapısı geliyor. Hizmet sayısı 6 bin 666 olan e-Devlet’e e-imza yahut taşınabilir imza ile giriş yapılarak tüm hizmetlere erişim sağlanıyor.

19. yıla özel yüzde 19 indirim

İşlemlerini süratli, vakit ve nakit tasarrufu sağlayarak yapmak isteyen bireyler ve şirketler, imza süreçlerini dijitalde gerçekleştirmeyi tercih ediyor. Bireylerin ve işletmelerin e-imza avantajlarından daha kolay yararlanmaları için 19. yılında e-imza yenilemelerinde kampanya başlatan şirket, bir yıllık e-imza sertifika yenilemesini 242 TL+ KDV, iki yıllık e-imza sertifika yenilemesini 319 TL + KDV, üç yıllık e-imza sertifika yenilemesini 396 TL + KDV avantajlıyla sunuyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı