Başkan Hürriyete sanata katkı ödülü

İZMİT BELEDİYE BAŞKANI FATMA KAPLAN HÜRRİYET, 9. ULUSLARARASI YENİ TİYATRO DERGİSİ EMEK VE BAŞARI ÖDÜLLERİ TÖRENİNDE TİYATRO VE SANATA KATKI ÖZEL ÖDÜLÜ'NE LAYIK GÖRÜLDÜ.

Başkan Hürriyete sanata katkı ödülü

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, 9. Uluslararası Yeni Tiyatro Dergisi Emek ve Başarı Ödülleri Töreninde Tiyatro ve Sanata Katkı Özel Ödülü’ne layık görüldü.


9. Uluslararası Yeni Tiyatro Dergisi Emek ve Başarı Ödülleri Töreni İstanbul’da Cadde Bostan Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e, Tiyatro ve Sanata Katkı Özel Ödülü takdim edildi. Başkan Hürriyet, sanatın ve sanatçının destekçisi olduklarını vurgulayarak, tiyatro çalışmalarına emek veren herkese teşekkür etti. Törende konuşma yapan Başkan Hürriyet, "Biz bir ilçe belediyesiyiz. Kocaeli ölçeğinde sanata giden damarları açmak üzere geldiğimizden bu yana sanatın her alanında; tiyatroda, müzikte, resimde her alanda kaynaklarımızı sanata yatırarak öncü olmaya çalışıyoruz. Bu oyuna emek ve katkı veren yazar, yönetmen, oyuncular başta olmak üzere tüm ekibe teşekkür ediyorum" dedi.