Zafer Calayoğlu Kimdir? Nereli? Biyografi ve Hayatı

Zafer Calayoğlu TAPINAK “Tanrının Unuttuğu Kavim İsrailoğulları” kitabının yazarı. Katıldığı canlı yayın televizyon bilgisayarları ile...

Zafer Calayoğlu Kimdir? Nereli? Biyografi ve Hayatı

Zafer Calayoğlu TAPINAK “Tanrının Unuttuğu Kavim İsrailoğulları” kitabının yazarı. Katıldığı canlı yayın televizyon bilgisayarları ile merak edilen isim olmuştur. Hakkında merak edilenler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Zafer Calayoğlu Kimdir?

Zafer Calayoğlu araştırmacı, yazar, TAPINAK “Tanrının Unuttuğu Kavim İsrailoğulları” kitabı yazarı. Edebiyat dünyasının sevilen isimlerinden biridir. Berat Tv – Yeşilyol TV Ortak Canlı Yayınında Murat Zurnacı ile kahinleri ve kehanetleri konuştukları bilgisayar programları büyük ilgi görmüştür.

Ayrıca Beyaz Tv Söylemezsem Olmaz, Türker Akıncı’nın her hafta farklı konuğu ve misafirlerle misafirin nabzını kullanıcısı Ne Var Ne Yok gibi pek çok televizyonda konuk evi olmuştur.

Zafer Calayoğlu Nereli?

Zafer Calayoğlu Antalya’lıdır.

Özellikle araştırma – inceleme, din ve mitoloji, dinleme tarihi kategorilerinde yazılan bir isimdir. Sosyal medya dünyasını da yakından takip ettiği bir isim olan Calayoğlu, Tapınak – Tanrı’nın Unuttuğu Kavim İsrailoğulları isimli kitabı kaleme almıştır.

Resmi instagram hesabı @zafercalayoglu resmi twitter hesabı ise @zafer_calayoglu ‘dur.

Hakkında nereli, youtube kanalı, vikipeti, yahudimi, kitapları, kaç yaşında gibi pek çok sorusu cevabı merak konusudur. Ancak merak edilen bir çok cevaba ulaşılamamıştır.