Yunus Akgün sakatlandı mı? Yunus Akgün ne vakit güzelleşecek?

Yunus Akgün sakatlandı mı ve Yunus Akgün ne vakit güzelleşecek soruları gündeme geliyor. Yunus Akgün...

Yunus Akgün sakatlandı mı? Yunus Akgün ne vakit güzelleşecek?

Yunus Akgün sakatlandı mı ve Yunus Akgün ne vakit güzelleşecek soruları gündeme geliyor. Yunus Akgün sakatlandı mı? Yunus Akgün ne vakit güzelleşecek? Yunus Akgün’den üzücü haber geldi. Yunus Akgün sakatlandı mı? Yunus Akgün ne vakit güzelleşecek? Yunus Akgün sakatlandı mı? Yunus Akgün ne vakit güzelleşecek? Ayrıntılar haberimizdedir…

YUNUS AKGÜN NE VAKİT GÜZELLEŞECEK?

Sergio Oliveira ve Icardi’nin akabinde Yunus Akgün de sakatlandı. Villarreal maçında oyundan acı içinde çıkan futbolcunun iç yan bağında 2. derece zorlanma ve dizinde kemik ödemi tespit edildi.

Galatasaray, Villarreal maçında sakatlanıp oyundan çıkan Yunus Akgün’ün iç yan bağında 2. derece zorlanma ve dizinde kemik ödemi tespit edildiğini açıkladı. Yunus’tan gelen haber moralleri bozdu. Yunus’un dönüşünün dört haftayı bulabileceği belirtildi.

YUNUS AKGÜN SAKATLANDI MI?

Galatasaray‘dan yapılan açıklamada, “Villarreal ile oynanan hazırlık maçında aldığı darbe sonucu dizinde esneme olan futbolcumuz Yunus Akgün’ün, bugün sponsor hastanemizde çekilen MR’ında iç yan bağında 2. derece zorlanma ve dizinde kemik ödemi tespit edilmiş olup tedavisine başlanmıştır” denildi.

Sağlık Raporu | Yunus Akgün

?? https://t.co/lOZy8FumRQ pic.twitter.com/XrFnkrKx4F

— Galatasaray SK (@GalatasaraySK) December 7, 2022