Yerli otomobilde geri sayım! Yeni iş pozisyonları için ilan açan Togg, eleman arıyor

Fikri ve sınai mülkiyeti yüzde 100 Türkiye’ye ilişkin global bir marka ortaya çıkarmak ve Türk...

Yerli otomobilde geri sayım! Yeni iş pozisyonları için ilan açan Togg, eleman arıyor

Fikri ve sınai mülkiyeti yüzde 100 Türkiye’ye ilişkin global bir marka ortaya çıkarmak ve Türk mobilite ekosisteminin çekirdeğini oluşturmak gayesiyle kurulan Türkiye’nin Arabası Teşebbüs Kümesi (Togg), 18 Temmuz 2020’de başladığı Gemlik tesislerindeki inşaat çalışmalarında sona yaklaştı. Bu kapsamda, yeni iş ilanları açmaya devam eden Togg, son olarak resmi Linkedin hesabından 43 yeni iş durumu için ilana çıktı.

İLERİ DERECEDE İNGİLİZCE BİLGİSİ

İlanlar ortasında en şimdiki olanların, Almanya’daki ofisinde görevlendirmek üzere bugün açılan “Dağıtım Kanalı ve İş Geliştirme-Satış” ile “Kullanıcı Tecrübesi Tasarımı” konumları olduğu görülüyor. İlanlarda aranan kriterler de belirtilirken, ileri seviyede İngilizce bilgisi kıymetli bir etken olarak yer alıyor.

Öne çıkan birtakım ilanlar şöyle:

“Pazar tahlili ve talep planlaması, program idaresi, satın alma, dağıtım kanalı ve iş geliştirme, sigorta süreç tasarımı ve dijital tahliller, maliyet mühendisliği, dış ticaret, garanti idaresi, dijital cüzdan ve ödeme sistemleri, soğutma sistemleri, elektrik sistem doğrulama ve test, elektrik elektronik sistem mühendisliği, kullanıcı tecrübesi tasarımı, yazılım mühendisliği, VR modelleyici.”

AA / Abdulselam Durdak – İktisat