Yeni Ailece tarifeleriyle Türk Telekom’da mobil ihtiyaçlar bir arada

Türk Telekom, aileler ve kendini aile üzere hissedenler için Yeni Ailece Tarifeleri’ni sunuyor. Yeni Ailece...

Yeni Ailece tarifeleriyle Türk Telekom’da mobil ihtiyaçlar bir arada

Türk Telekom, aileler ve kendini aile üzere hissedenler için Yeni Ailece Tarifeleri’ni sunuyor. Yeni Ailece Tarifeleri ile farklı internet, dakika ve SMS içeren paketleri müşteriler 5 şahsa kadar ortak biçimde kullanabiliyor, tek fatura ile ödeme yapıyor. 

‘İnsan odaklı’ yaklaşımıyla eser ve hizmetlerini sürdüren Türk Telekom, yeni müşterilerine özel 100 GB’a kadar farklı paket seçenekleri sunduğu Yeni Ailece Tarifeleri’ni duyurdu. Ailece Tarifeler, ortak paylaşım üzerinden tarife sahibiyle bir arada 5 şahsa kadar ortak halde kullanılabiliyor. Tarife sahibi dışında kimsenin rastgele bir fiyat ödemediği ve tek fatura üzerinden ödeme imkânı sunan tarifelerde, ortak kullanıma giren her kişi için tarifeye ek aylık 25 TL ödeme alınıyor. Yeni Ailece Tarifeleri ile birlikte müşteriler birçok servisi fiyatsız kullanabilirken, Türk Telekom’un Bi’ Dünya Fırsat platformundaki ayrıcalıklardan da faydalanabiliyor. Ailece Tarifeler 15 GB, 30 GB, 50 GB ve 100 GB formunda farklı internet seçenekleri sunuyor ve kullanıcılar gereksinimlerine uyan tarifeyi seçebiliyor.

Her kullanım emeline uygun tarifeler

Türk Telekom’un duyurduğu Ailece Tarifeleri’nde farklı seçeneklerle farklı gereksinimler giderilebiliyor. Yeni Ailece Tarifeleri’nde muhtaçlığa ve isteğe nazaran küme içerisindeki herkesin kullanacağı 15 GB, 30 GB, 50 GB ve 100 GB internet kullanım hakkı sunuluyor. 5000 dakika, 10.000 SMS ve küme içerisindekilerle sınırsız konuşma imkânı da sunan Yeni Ailece tarifelerde, kullanıcılar ayrıyeten Whatsapp uygulamasında sınırsız iletileşme, Vitamin ve Raunt servislerinde %50 indirim, Safe Family uygulamasını fiyatsız kullanma hakkına sahip oluyor. 

Bi’ Dünya Fırsat ile sayısız ayrıcalıklar

Tatilden eğitime, cümbüşten mobilya eserlerine kadar birçok kategoride Bi’ Dünya Fırsat ile müşterilerine avantajlar sunan Türk Telekom, Ailece Tarifeler kapsamında müşterilerine indirim imkânı sağlıyor. Ailece Tarifeleri müşterilerine sunulan Bi’ Dünya Fırsat ayrıcalıklarından kimileri şu halde; MentalUP’da 6 aylık ödeme ile 12 ay kullanım, D&R mağazalarında geçerli 150 TL ve üzeri alışverişlerde 30 TL indirim, Kırtasiye Dünyası’ndan online alışverişlerde geçerli %15 indirim, A101.com.tr’de 300 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL indirim ve Pizza Lazza’da geçerli %20 indirim.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı