Viranşehir’de Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası Sona Erdi

Viranşehir Kaymakamlığı ve Viranşehir Belediyesi tarafından ortaklaşa düzenlenen ‘Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası’nın şampiyonu Viranşehir Devlet Hastanesi takımı oldu.

Viranşehir’de Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası Sona Erdi
Viranşehir Kaymakamlığı ve Viranşehir Belediyesi tarafından ortaklaşa düzenlenen ‘Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası’na 33 takım katıldı. Viranşehir Belediyesi Spor Kompleksi’nde oynanan ve bir hayli heyecanlı geçen oynanan müsabakalar sonucunda, finale kalan takımlar Viranşehir Devlet Hastanesi ve Viranşehir Kaymakamlığı oldu.
Viranşehir Devlet Hastanesi ve Viranşehir Kaymakamlığı arasındaki final karşılaşması dün akşam Spor Kompleksi’nde oynandı. Karşılaşmayı Viranşehir Kaymakamı Önder Çengel, eşi Ayşe Asan Çengel ve Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci ile eşi Sibel Ekinci de izledi. Kıyasıya geçen karşılaşmadan 3-2 galip gelen Viranşehir Devlet Hastanesi turnuvanın şampiyonu oldu.
Kaymakam Önder Çengel ve Başkan Salih Ekinci, turnuvayı şampiyonlukla tamamlayan Viranşehir Devlet Hastanesi sporcularına kupa ve madalyalarını takdim etti. Ayrıca her iki takıma Kaymakam Çengel ve Başkan Ekinci tarafından çeşitli hediyeler de verildi.
Turnuvaya katılan tüm takımlara teşekkür eden Başkan Ekinci, şampiyon olan Viranşehir Devlet Hastanesi takımını kutladı.