Urfa'da aranan zanlı yakalandı

Şanlıurfa’nın Ceylanpınar ilçesinde daha önce çeşitli suçlardan aranan iki şahıs Polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. Zanlı işlemlerinin ardından Cezaevine gönderildi.

Urfa'da aranan zanlı yakalandı
Şanlıurfa’nın Ceylanpınar ilçesinde Polis ekipleri huzuru ve güvenliği sağlamak için çalışmalarını sürdürüyor. Ceylanpınar İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı Asayiş Büro ekipleri ilçede gerçekleştirdiği devriye sırasında bir şahıstan şüphelendi. Şüphe üzerine ekipler F.T (41) isimli şahsı durdurdu. Ekipler şahsın Genel Bilgi Taramasını gerçekleştirdi.
Yapılan incelemelerde şüpheli şahsın Diyarbakır’da “Resmi belgede sahtecilik” suçundan arandığı tespit etti. Durum üzerine F.T isimli şahıs Polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. Ayrıca Ceylanpınar İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler yol uygulaması gerçekleştirdiği sırada bir aracı şüphe üzerine durdurdu. Durdurulan araçta ekipler tarafından arama yapıldı
Genel Bilgi Taraması yapılan şahsın M.Ö. (43) olduğu ve Bitlis’te taksirle birden fazla kişinin yaralanmasına neden olma suçundan arandığı belirlendi. Gözaltına alınan F.T ve M.Ö. isimli iki şahıs işlemlerinin ardından Adliyeye sevk edildi. İki şahıs da mahkeme tarafından tutuklanarak Akçakale Açık Cezaevine gönderildi.