Urfa'lı kadının pikniği ölümle sonuçlandı!

Aslen Urfalı olan, Mersin’in Tarsus ilçesinde fotoğraf çekmek amacıyla doğa gezisine çıkan 25 yaşındaki genç kadın ayağının kaymasıyla suya düşüp boğuldu.

Urfa'lı kadının pikniği ölümle sonuçlandı!
28 Haziran 2020 - 11:56


Alınan bilgilere göre olay Mersin'in Tarsus İlçesine Boğazpınar Mahallesi Karasu Kanyonu mevkiinde meydana geldi. Mersin Tarsus Aslen Şanlıurfalı olan fakat Mersin’de yaşayan 25 yaşındaki Zehra A., internetten gördüğü ve çok beğendiği Karasu’yu görmek ve fotoğraf çekmek için ağabeyi 29 yaşındaki A.A. birlikte bölgeye gitti. Burada ağabeyi ile birlikte piknik yapan Zehra A., iddiaya göre su doldurmak için akarsu yanına gittiği esnada ayağı kayarak suya düştü.

Akıntının yoğun olduğu suda bir süre sürüklenen Zehra A., daha sonra gözden uzaklaştı. Zehra A.’nın ağabeyi A.A. kardeşini kurtarmak için mücadele ettiyse de başarılı olamadı. Telaşlanan A.A. durumu hemen güvenlik ekiplerine bildirdi.

Olay yerine jandarma, itfaiye arama kurtarma ve sağlık ekipleri sevk edildi. Yapılan aramalarda talihsiz kızın cansız bedeni, düştüğü yerden metrelerce uzaklıkta su içinde bulundu. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum