Urfa İlçe Başkanları belli oldu!

DEVA Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Ahmet Tüysüz, il yönetimi ve belirlenen ilçe başkanlarını açıkladı.

Urfa İlçe Başkanları belli oldu!
10 Ağustos 2020 - 11:18
Reklam

DEVA Partisi Şanlıurfa İl Başkanlığı, basın toplantısı düzenlendi.

İl Yönetimi ve belirlenen İlçe Başkanlarının tanıtımı için düzenlenen toplantıda belirlenen 6 kurucu ilçe başkanı ve 41 il yönetimindeki isimler tanıtıldı.

DEVA Partisi İlçe Başkanları şu şekilde:

Karaköprü İlçe Başkanı: Sabri Yetim

Harran İlçe Başkanı: Mehmet Reşat Özyavuz 

Hilvan İlçe Başkanı: Mehmet Ali Baylas

Akçakale İlçe Başkanı: Fatih Ayhan 
Bozova İlçe Başkanı: Hasan Arusoğlu

 

Halfeti İlçe Başkanı: Hasari Baysöz 

İl Yönetim Kurulundaki isimler şu şekilde:'KONGRELERLE İLGİLİ NET TARİH YOK'

Kongre tarihleriyle ilgili de net bir bilgi olmadığını kaydeden DEVA Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Ahmet Tüysüz, "Net bir tarih yok ancak dokuzuncu ay içinde belirleyeceğiz. Yol sonunda da il kongresini yapmayı planlıyoruz. Belirlemediğimiz ilçelerimiz var onlar için yoğun mesai harcıyoruz. 10 gün içerisinde diğer ilçeler de belli olacak" diye konuştu.

Parti Başkanlığı Tarafından Yapılan Duyuru

Değerli Basın Mensupları;

 
İl yönetimi ve belirlenen ilçe başkanlarımız ile yönetim kurullarının tanıtım toplantısına hepiniz hoş geldiniz.
 
Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi olarak 81 ilde olduğu gibi Şanlıurfa'mızda da hızlı bir şekilde teşkilatlanma çalışmalarımıza başladık. Bu kapsamda 40 kişiden oluşan İl Yönetim Kurulumuz ile, Akçakale, Bozova, Halfeti, Harran, Hilvan ve Karaköprü İlçe Başkanlarımızı yoğun istişareler neticesinde belirledik.
 
İlimiz genelinde gerek kırsal gerekse merkezde çok ciddi bir teveccüh gördüğümüzü bilmenizi isteriz. Bu bizi çok mutlu etmekle birlikte, çok sayıda kişi arasından seçim yapma noktasında yoğun mesai harcamamıza neden oldu. Ancak bu mesai belki de yaptığımız en güzel mesaiydi. Öyle inanıyoruz ki; görevlendirilen arkadaşlarımız da kamuoyu tarafından da ciddi teveccüh göreceklerdir.
 
İl Kurucu Heyetimiz, geriye kalan ilçelerimiz için ise çalışmalarına devam etmektedir. Kısa bir süre içinde de buralardaki çalışmalarımızı da tamamlayacağımızı belirtmek isteriz.
 
Yapılacak çok işimizin olduğunu ve şehrimizin büyük problemlerinin çözüm beklediğini çok iyi biliyoruz. Ama klasik söylemler yerine, iş üretmeyi tercih ediyoruz. Bu yüzden de diyoruz ki artık bu ülkenin dertlerinin bir "DEVA"sı var.
 
Kıymetli Basın Mensubu;
 
Halkı bilgilendirme adına gece gündüz demeden görev yapan siz değerli basın mensupları için de "Basın Özgürlüğü"nün önemini iyi biliyor ve Basın Özgürlüğünü her şeyin üstünde tutuyoruz. Biliyoruz ki özgürlükler, gelişmenin temel basamağıdır.
 
Demokrasinin hâkim olduğu ülkelerde dördüncü güç olan siz kıymetli basın mensuplarına toplantımıza teşriflerinizden dolayı teşekkür eder, saygılar sunarım.
 
Av. Ahmet TÜYSÜZ


YORUMLAR

  • 0 Yorum