Ünlü Yatırım Firması, Bu Meme Coin Stokluyor!

Önde gelen yatırım firmalarından DWF Labs, bir göğüs coin projesine milyonlarca dolar yatırdı. Tanınan göğüs...

Ünlü Yatırım Firması, Bu Meme Coin Stokluyor!

Önde gelen yatırım firmalarından DWF Labs, bir göğüs coin projesine milyonlarca dolar yatırdı. Tanınan göğüs coin’i Floki Inu takımı, bu yatırımdan epey umutlu.

DWF Labs, Floki hazinesinden 5 milyon dolarlık FLOKI satın aldı

Meme coin projesi Floki Inu (FLOKI), bugün bir stratejik iştirak duyurdu. Floki, Web3 yatırım firması DWF Labs’ın, Floki hazinesinden 5 milyon dolar bedelinde FLOKI Token satın aldığını açıkladı. Ayrıyeten, bu yatırımın, FLOKI Token’ın benimsenmesini hızlandırmaya yardımcı olacağını kaydetti. Bu bağlamda Floki Inu, resmi Twitter hesabından şu paylaşımı yaptı:

DWF Labs Floki ı̇le ortak oldu. Firma, 5 mı̇lyon dolar değerı̇nde FLOKI token satın aldı. Floki, önde gelen bir dijital varlık piyasası yapıcısı ve çok kademeli web3 yatırım firması olan DWFLabs ile stratejik bir paydaşlık kurdu.

https://twitter.com/RealFlokiInu/status/1661720291536404482

Meme coin proje grubuna nazaran bu iştirak, DWF Labs’ın Floki’nin potansiyeline ve Floki Ekosisteminin geleceğine olan güçlü inancına dayanıyor. DWF Labs, dalın önde gelen piyasa yapıcılarından birisi. Bunun yanında çok evreli bir web3 yatırım firması. Bu ortada, Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, başka büyük yatırım firmalarının yanı sıra 1,1 milyar dolarlık Sanayi Kurtarma Teşebbüsü (IRI) için sanayi önderi Binance ile paydaşlık kuran birkaç projeden biriydi.

Yatırım haberi, göğüs coin fiyatı için de müspet bir katalizör oldu. Gün içinde kırmızı bölgeye kayan FLOKI, ani bir sıçrayış yaptı. Basın vaktinde FLOKI, günlük bazda %1,74 artışla 0,0000317 dolardan süreç görüyor.

unlu yatirim firmasi bu meme coin stokluyor 0 Lt2lOqLeFLOKI günlük fiyat grafiği / Kaynak: CoinMarketCap

Meme coin proje takımının yatırım değerlendirmesi

Floki Inu’nun geliştirme grubu, DWF Labs yatırımı için bir şu tarafta kıymetlendirme yaptı.

Bu paydaşlığın bir kesimi olarak DWF Labs, Floki Hazinesinden 5 milyon dolar kıymetinde FLOKI token satın aldı. Ayrıyeten, dünyanın en bilinen ve en çok kullanılan kripto para ünitesi olma yolunda ilerlerken FLOKI tokeninin benimsenmesini hızlandırmaya yardımcı olmak için ağlarından ve kaynaklarından yararlanacak. Bu iştirak bilhassa kurumsal etraflarda Floki’nin benimsenmesini hızlandırmaya yardımcı olmak açısından çok kıymetli olacak. Ayrıyeten, Floki’nin potansiyeline olan güçlü inançları var. Bu nedenle gelecekte daha fazla FLOKI token satın almaya büyük ilgi duyuyorlar.

unlu yatirim firmasi bu meme coin stokluyor 1 NyNJcNPK

Bu paydaşlık Floki için epey kıymetli. Ayrıyeten, Floki’nin token’ine ve ekosistemine güçlü kurumsal talep gösteren çok sayıda kurumsal iştirakinden biri. “Meme” kökenli birçok projenin sahip olmadığı bir ayrıcalık. Ayrıyeten Floki Ekosistemini daha agresif bir biçimde büyütmek için kullanılabilecek fonların kilidini açacak.

DWF Labs’ın borsalar, alım satım noktaları, kurumsal yatırımcılar ve en uygun projelerle olan derin temasları, birkaç ay evvel birinci kere irtibat kurduğumuzdan beri Floki’ye yardımcı oldu. Ayrıyeten, Floki’nin çok daha süratli bir formda büyümesine yardımcı olmak için bu ilişkilerden yararlanacaklar.