Twitch yayıncısı Evonmoss süresiz olarak banlandı! İşte banlanma sebebi!

Geçen sene Twitch’ten toplamda beş kere ban yiyen ASMR yayıncısı Evonmoss, geçtiğimiz hafta başında Twitch’ten...

Twitch yayıncısı Evonmoss süresiz olarak banlandı! İşte banlanma sebebi!

Geçen sene Twitch’ten toplamda beş kere ban yiyen ASMR yayıncısı Evonmoss, geçtiğimiz hafta başında Twitch’ten altıncı sefer banlandı. Twitch’ten durduk yere banlandığını söyleyen yayıncının ban sebebi açıklandı. Pekala, Evonmoss neden banlandı? İşte ayrıntıları…

EVONMOSS NEDEN BANLANDI?

Twitch yayıncısı Evonmoss’un neden banlandığına gelecek olursak geçen sene Twitch’te 5 sefer sebepsiz yere banlandığını söyleyen Evonmoss, “Cinsel Odaklı İçerik” sebebiyle altıncı sefer banlanarak Twitch’ten kalıcı olarak yasaklandı.

INSTAGRAMDAN AÇIKLAMADA BULUNDU

Twitch’ten banlanmasının akabinde Instagram hesabından açıklamada bulunan yayıncı Evonmoss’un durduk yere banlandım demesine rağmen yaptığı açıklamada, “Durduk yere diyorum zira içeriğim 5 yıldır birebir. Bunun hakkında hiçbir ihtar geçilmemesi, benim haricimde hala herkesin devam etmesi ve banlanmaması sorun. Bana kulak yalama yasak üzere bir ikaz geçilseydi aslında yapmazdım. Lakin şu an ASMR kategorisine girin diyorum yalnızca. Teşekkürler.” kelamlarına yer verdi.

TWITCH’TEN ALTI KERE BANLANDI

“Twitch’den tekrar durduk yere ban yedim harika ve geçen sene art geriye 5 no reason ban yediğim ve bu 6.sı olduğu için süresiz ban. Ne diyeyim bitçi dolandırıcılarla ve benimle birebir içeriği yapıp banlanmayanlarla kaç haksız günler diliyorum platforma…” diyen Evonmoss, vaktin ne göstereceğini bilmediğini tahminen YouTube’a geçebileceğini takipçilerine duyurdu.