TürkTraktör’ün Premium Markası CASE IH Yeni Modellerini Bursa Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nda Sergiliyor

Türkiye’nin tarım mekanizasyonundaki başkan firması TürkTraktör’ün premium markası CASE IH, 19. Bursa Tarım ve Hayvancılık...

TürkTraktör’ün Premium Markası CASE IH Yeni Modellerini Bursa Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nda Sergiliyor

Türkiye’nin tarım mekanizasyonundaki başkan firması TürkTraktör’ün premium markası CASE IH, 19. Bursa Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nda en yeni ve aktüel teknolojiye sahip modellerini Türk çiftçisiyle buluşturuyor.

TürkTraktör Ticari Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Canbeyli CASE IH markasının en yeni teknolojilere ve dizayna sahip traktör modellerini, çiftçinin verimliliğini artıracak Hassas Tarım Teknolojilerini ve Hassas Ekim Makinelerini Bursa Tarım Fuarı’nda Türk çiftçisiyle bir ortaya getirdiklerini söyledi. Canbeyli, “CASE IH markamızın yeni kabiniyle çiftçisine bir araba konforu sunan yeni OPTUM AFS Connect Serisi çiftçimizle birinci sefer buluşuyor. Ayrıyeten CASE IH Farmall X modelimiz ProGuide sistemi sayesinde Hassas Tarım Teknolojilerinde çiftçimize yakıt, tohum, ilaç ve gübre üzere girdilerde değerli bir tasarruf sağlıyor. Tüm bu yeniliklere ek CASE IH markamız Büyük Balya Makineleri ile Hassas Ekim Makinelerini de BurTarım’da Türk çiftçisiyle buluşturuyor” dedi.

Tarlam Cepte Kampanyaları Devam Ediyor

Bursa’da çiftçileri bekleyen bir öbür sürpriz ise TürkTraktör’ün tarımın ve çiftçilerin dijital dönüşümünü desteklemek için hayata geçirdiği Tarlam Cepte uygulamasını yeni özellikleri ve kampanyaları olacak. 100 binin üzerinde kullanıcı sayısına ulaşan uygulamanın en yeni özelliklerinden Mısır Randıman Rekolte Varsayımı ile kullanıcılar tarlasına ektiği tohum ölçüsünü belirttikten sonra 4-6 saat içerisinde rekolte varsayımını elde ediyor. Başka yandan çiftçiler, 14 Ekim’e kadar katılma talihi bulunan çekilişle Tarlam Cepte ile bir traktör kazanma talihi da yakalıyor. Bununla birlikte Tarlam Cepte kullanıcıları, yetkili bayi ve servislerden yapacakları orjinal yedek modül alışverişlerinde 350 TL’ye varan indirim fırsatlarından faydalanabilecek.

Bursa Tarım Fuarı’na özel TürkTraktör, Ekim ayı boyunca geçerli avantajlı finansman kampanyalarını da çiftçilere sunuyor. TürkTraktör, finansman gereksinimi olan çiftçiye CASE IH marka yerli traktör alımlarında geçerli olmak üzere; pulluk ve römorklarda geçerli 10.000 TL indirim imkanı sağlıyor.

Hassas Tarım Teknolojileri: CASE IH Farmall X ProGuide

Türkiye’nin büyüyen markası Case IH, Hassas Tarım Teknolojilerini yeni tasarımı ve sunduğu özelliklerle herkesin beğenisini toplayan Farmall X serisi ile buluşturuyor. Tüm ziraî faaliyetlerde yüksek randıman sunan ProGuide sistemi sayesinde yakıt, tohum, ilaç ve gübre üzere girdilerde kıymetli bir tasarruf sağlıyor. Dokunmatik ve yüksek çözünürlüklü ekran, direkt uydudan alınan yüksek kaliteli düzeltme sinyali ve üstün otomatik dümenleme özellikleri, Farmall X ProGuide’ı sınıfının yıldızı haline getiriyor.

CASE IH Standında Sergilenen Traktörler Hakkında;

Yeni CASE IH OPTUM AFS Connect Serisi

CASE IH Optum serisi traktörler, yeni kuşak Optum AFS Connect serisi ile sınıf standartlarını belirlemeye devam ediyor. Yeni OPTUM AFSC serisi; 250 AFSC, 270 AFSC ve 300 AFSC olmak üzere, model isimlerinde olduğu üzere sırası ile 250, 270 ve 300 HP nominal motor güçleri sunan 3 farklı modele sahip.

Yeni kuşak Optum’da yeni AFSC kabin ile artan iç hacim ve cam alanı en değerli konfor özellikleri ortasında yer alıyor. Ayrıyeten uygulanan ileri izolasyon teknikleri ile sınıfının en uygun ses düzeyi kıymetlerinden olan 66 dBA sunuluyor. Her türlü gereksinime uygun olarak Standart ve Premium olarak isimlendirilen donanım seçenekleri ile çiftçilerimizin hizmetine sunulan yeni Optum AFSC serisi; AFS PRO 1200 yeni android tabanlı renkli dokunmatik ekran, aksi fan, HSC II tarla başı dönüş rutini sistemi, ISOBUS 3 sürat denetim sistemi, ön hidrolik ve PTO özelliği, 360 derece LED aydınlatma sistemi, çift çizgili hidrolik ve pnömatik römork fren sistemi, GPS takviyeli otomatik dümenleme sistemi üzere bir çok varlıklı donanıma sahip.

CASE IH’in Standında Sergilenen Tarım Ekipmanları Hakkında;

CASE IH Büyük Balya Makineleri

Tüm sistemleri yüksek verimlilik ve ağır hizmet tipi için tasarlanmış olan CASE IH Büyük Balya Makineleri, ağır balyalar ve yüksek balyalama kapasitesi ile uzun ve problemsiz bir kullanım imkanını bir ortada sunuyor.

CASE IH Hassas Ekim Makineleri

CASE IH Hassas Ekim Makinalarının yüksek kapasiteli tohum ve gübre depoları ile tohum ve gübre ikmali yapmak zorunda kalmaksızın uzun saatler uzunluğu kesintisiz ekim imkanı sunuyor. Makine üzerinde standart olarak sunulan dijital dekar sayacı ile ekimi yapılan alan, çarçabuk belirlenebiliyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı