Türkiye Finans’tan 2023 ödemeli muhtaçlık ve taşıt finansmanı

1,96’dan başlayan rekabetçi oranlarla Finansman çeşitliliği ile ülke iktisadını fonlamayı sürdüren Türkiye Finans, tüm ferdî...

Türkiye Finans’tan 2023 ödemeli muhtaçlık ve taşıt finansmanı

1,96’dan başlayan rekabetçi oranlarla

Finansman çeşitliliği ile ülke iktisadını fonlamayı sürdüren Türkiye Finans, tüm ferdî müşterileri için yüzde 1,96’dan başlayan rekabetçi kâr hissesi oranlarıyla gereksinim ve taşıt finansmanı imkanları sunuyor.

30 Kasım 2022 tarihine kadar başvurulması halinde 2023’e kadar geri ödemesiz olan finansman kampanyaları ile Türkiye Finans, müşterilerinin gereksinimlerini yeri vakti olmadan karşılıyor.

Türkiye Finans, müşterilerinin muhtaçlıklarını yeri vakti olmadan karşılamaya devam ediyor. Ülke iktisadına katkı sağlamak emeliyle finansman takviyesini arttıran banka, tüm kişisel müşterileri için avantajlı şartlarla muhtaçlık ve taşıt finansmanı kampanyaları sunuyor. Yüzde 1,96’dan başlayan rekabetçi kâr hissesi oranlarıyla 2023’te geri ödeme imkanına sahip olan kampanyalardan faydalanmak için 30 Kasım 2022 tarihine kadar müracaat yapmak kâfi.

Yıl sonu gelmeden avantajlı şartlarla müşterilerin gereksinimlerinin karşılanması hedeflenen finansman seçeneklerinde, 36 aya varan vadeler ve yüzde 1,96’den başlayan kâr hissesi oranları ile gereksinim finansmanı; 48 aya varan vadeler ve yüzde 1,99’dan başlayan kâr hissesi oranları ile de taşıt finansmanı tahlilleri yer alıyor. Herkesi avantajlı şartlarla araç sahibi olmaya teşvik eden taşıt finansmanı 0 ve 2.el olmak üzere tüm araçlarda geçerli. Türkiye Finans şubelerinin yanı sıra bankanın internet sitesi ve taşınabilir uygulaması üzerinden de finansman kampanyasına müracaat yapılabiliyor. Üstelik müracaat için manzaralı görüşme ile dakikalar içerisinde Türkiye Finans müşterisi olmak mümkün.

Masraflara değil hayata katıyor!

Türkiye Finans’ın muhtaçlık finansmanından faydalanan müşterileri ATM, taşınabilir şube ve internet şubesinden gerçekleştirdikleri EFT/Havale süreçleri için fiyat ödemiyor. 8700 mutabakatlı ATM’den tıpkı ay içerisinde tek seferde 500 TL’ye kadar olan tüm para çekme süreçlerini kurul fiyatı ödemeden gerçekleştirebilen müşteriler, Aidatsız Happy Zero kartları ile “bonus” ve “ekstre indirim” kampanyalarına fiyatsız olarak katılabiliyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı