TRT EBA TV Yaz Okulu Yayın Akışı Yayınlandı

29 Haziran ile 28 Ağustos arası gerçekleşecek olan TRT EBA TV yaz okulu programı Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un konuşmasıyla başlayacak. Yaz okulu programı yaklaşık 9 hafta sürecek.

TRT EBA TV Yaz Okulu Yayın Akışı Yayınlandı
28 Haziran 2020 - 19:58

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk yaz okulu açılışında öğrenci, öğretmen ve velilere seslenecek. TRT EBA TV üzerinden yapılacak olan konuşma 29 Haziran 2020 tarihinde saat 10.00 da gerçekleşecek.

Yaz okulu uygulamasında çocuklara ve gençlere yönelik tasarlanmış yeni nesil dersler ve yeni nesil öğrenme teknikleriyle öğrencilere sunulmuş olacak.

Öğrencilerin okuldan uzak kaldığı dönemlerde alamadığı dersleri telefi etme şansları elde edecekler. İçeriklerde farklı kurgular, öğrenme teknikler ve renkli içerikle bulunacak. Yani öğrenciler kaçırdıkları dersleri telafi edecek ve yeni dönemde alacakları dersler hakkında da bir ön çalışma yapmış olacaklar.

Tasarım beceri atölyeleri kuşağı, İngilizce Kuşağı, "Okuyorum-Yazıyorum" kuşağı, "Bizden" Aile Kuşağı, "Öğretmenler odası" kuşağı ve çok daha fazlası 29 Haziran Pazartesi saat 10.00'dan itibaren EBA TV'de olacak.

İşte EBA TV programı hakkında detaylar:
YORUMLAR

  • 0 Yorum