TOSFED Mobil Eğitim Simülatörü Diyarbakır’da

Türkiye Araba Sporları Federasyonu (TOSFED) tarafından, Yatırım Finansman ana sponsorluğunda deprem bölgesindeki çocuklarımız için özel olarak hazırlanan...

TOSFED Mobil Eğitim Simülatörü Diyarbakır’da

Türkiye Araba Sporları Federasyonu (TOSFED) tarafından, Yatırım Finansman ana sponsorluğunda deprem bölgesindeki çocuklarımız için özel olarak hazırlanan Taşınabilir Eğitim Simülatörü, #HayataDeğerKatar sloganıyla seyahatini sürdürüyor. Birinci olarak Kahramanmaraş ve Osmaniye’de çocuklarla buluşan ve simülatör, 17-18 Mayıs tarihlerinde Adana’da olacak.

31 Mayıs ve 1 Haziran tarihlerinde 10.00-17.00 saatleri ortasında Kayapınar Konteyner Kenti’nde birinci ve ortaokul düzeyindeki çocuklara simülatör tecrübesinin yanı sıra, pedagoglar ve canlı maskot eşliğinde aktiviteler gerçekleştirerek kitaplar dağıtılacak.

Yaklaşık bir buçuk ay boyunca zelzeleden etkilenen 11 vilayetteki çocuklarımıza ulaşacak olan Taşınabilir Eğitim Simülatörü, Adana, Hatay, Gaziantep, Kilis, Diyarbakır’ın ardından Şanlıurfa, Adıyaman, Malatya ve Elazığ vilayetlerini ziyaret edecek.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı