Toroslar EDAŞ, Osmaniye yatırımlarını sürdürüyor

Toroslar EDAŞ, Osmaniye’de kesintisiz elektrik dağıtımı kapsamında 2022 yılının ilk 6 ayında bakım, onarım ve yatırım hizmetlerini  aralıksız olarak sürdürüyor.

Toroslar EDAŞ, Osmaniye yatırımlarını sürdürüyor

Toroslar EDAŞ, Osmaniye’de kesintisiz elektrik dağıtımı kapsamında 2022 yılının ilk 6 ayında bakım, onarım ve yatırım hizmetlerini  aralıksız olarak sürdürüyor.

Elektrik dağıtımını dijitalleşme odaklı projeler ve yatırımlar ile gerçekleştiren Toroslar EDAŞ, Osmaniye’de yılın ilk 6 ayında müşteri ve çözüm odaklı çalışmaları ile eksik ve aksaklıkları gidermeye çalışıyor.

Toroslar EDAŞ, Osmaniye’de hizmet verdiği 2.833 trafo ve 12.472 kilometre hat uzunluğunda sürdürülebilir ve kesintisiz enerji sağlanabilmesi amacıyla bakım, yenileme ve yatırım çalışmalarını sürdürdü.

Daha aydınlık bir Osmaniye için Kadirli, Merkez, Düziçi ve Bahçe ilçelerinde 485 aydınlatma armatürünün bakımını gerçekleştiren Toroslar EDAŞ ekipleri, bölgede 42 trafo ile 110 dağıtım merkezini de elden geçirdi. Ayrıca kentte 1.100 Km’lik hattın bakımı tamamlandı.

Toroslar EDAŞ,   Osmaniye’de hizmet verdiği 255 binden fazla müşterisine daha iyi hizmet vermek amacıyla toplam 16 kilometrelik yeni yer altı hattı tesis ederken, firma ekipleri kentte 513 yeni aydınlatma armatürünün montajını da tamamladı. Ayrıca yeni 43 elektrik panosu ve 19 trafo merkezi montajı da tamamlandı.

Söz konusu bakım, onarım ve yatırım rakamları ile Toroslar EDAŞ 2022 yılının ilk 6 ayında koymuş olduğu hedeflerini de gerçekleştirmiş oldu.

Müşteri odaklı yaklaşımla 7/24 hizmet sunan Toroslar EDAŞ, www.toroslaredas.com.tr, Toroslar 186 Mobil Uygulaması ve 186 numaralı Müşteri Hattı’ndan tüm müşterilerinin soru ve sorunlarını dinleyerek çözüm bulmaya devam ediyor.

Enerjisa Dağıtım Şirketleri’nin Başkent EDAŞ ve Ayedaş ile birlikte elektrik dağıtımındaki 3 şirketinden biri olan Toroslar EDAŞ, 2016 – 2020 yıllarını kapsayan son tarife döneminde Türkiye’deki 21 dağıtım şirketi arasında en çok yatırımı yapan şirket oldu.

Toroslar EDAŞ’ın Osmaniye’de bakım ve yatırım çalışmaları hız kesmeden süreceği kaydedildi.