TENSTAR, Valorant operasyonlarını durdurdu

RIOT ve yeni kurulan Valorant Challenger League ile görüşme yapan TENSTAR, toplantının görünümde son derece...

TENSTAR, Valorant operasyonlarını durdurdu

RIOT ve yeni kurulan Valorant Challenger League ile görüşme yapan TENSTAR, toplantının görünümde son derece olumlu geçtiğini söylese de hala bir ayarlamadan geçtiğini bildirdi ve gerekli düzenlemelerin yapıldığı takdirde geri döneceklerini açıkladı.

TENSTAR, VALORANT OPERASYONLARINI DURDURDU

24 Mayıs 2021 tarihinde Valorant kadrosunu kuran TENSTAR espor tertibi, 1 Aralık 2022 tarihinde ekonomik çalkantılı nedeniyle Valorant operasyonlarını durdurma kararı aldı.

TENSTAR VALORANT KADROSU

  • Michal “Buld” Sokal
  • Kacper “kacpi” Wolski
  • Jakub “Maniek” Mankowski
  • Wojciech “Stix” Chamielec

TENSTAR’ın internet sitesinde yaptığı duyuruda, “Eko-sistemin yerleşeceğinden ve olgunlaşacağından, olgunlaştığında tekrar gireceğimizden eminiz. Son 20 ayda kadroya büyük yatırımlar yaptık ve kimi yıldız dorukları yaşadık” dedi ve açıklamasının devamında şu kelamlara yer verdi: “Sunucuda istisnai olmamıza karşın, başka alanlarda da değiliz. Büyümemiz ve çalışanlarımız tüm süreç boyunca fevkalâde oldu. Kulübümüzü Valorant’ta hayal bile edemeyeceğimiz yerlere götürdük.”

TENSTAR, Valorant operasyonlarını durdurdu - 02/12/2022

RAINBOX SIX SIEGE’E DEVAM EDİYOR

Açıklamasında Rainbow Six Siege’i desteklemeye ve yatırım yapmaya devam edeceğini söyleyen TENSTAR, Eko-sistemin hali hazırda kurulduğunu ve ekipleri desteklemek için açık bir yolun olduğu biliniyor.