TCL Electronics en yeni QLED ve Mini LED TV’lerini tanıttı

Dünyanın en çok tercih edilen ikinci, 98 inç kategorisinde dünyanın başkan televizyon markasıTCL, yeni Google...

TCL Electronics en yeni QLED ve Mini LED TV’lerini tanıttı

Dünyanın en çok tercih edilen ikinci, 98 inç kategorisinde dünyanın başkan televizyon markasıTCL, yeni Google TV ailesini tanıttı. Üstün ses ve manzara teknolojilerine sahip TCL’in yenilikçi Küçük LED ve QLED TV modelleri haziran ayından itibaren Türkiye’de satışta olacak.

Ürünlerini Türkiye’de Bilkom Güvencesiyle pazara sunan TCL Electronics, yeni modellerle Google TV eser yelpazesini genişletmeye devam ediyor. TCL’in Bilkom iş birliğiyle Türkiye’de üretilecek olan yeni nesil Mini LED ve QLED televizyonları; gelişmiş parlaklık, tasarım ve ses özellikleriyle geliyor. 50 inçten 98 inçe kadar daha fazla ekran seçeneğine sahip TCL televizyonlar, performans odaklı geliştirmeleri ve oyun tecrübesini bir üst düzeye çıkaran özellikleri ile dikkat çekiyor. 

Yenilikçi Ekran Teknolojisiyle Hayal Gücünüzü Artırın

Mini LED teknolojisinin öncüsü ve önderi olan TCL, Küçük LED TV serisinin en yeni üyesi olan C845, HDR 2000 nit ile bugüne kadarki en yüksek parlaklık düzeylerine ulaşmak için sonsuz kontrast boyutları, yüksek verimlilik ve geniş ışık açılı Küçük LED’ler ile sağlanan daha fazla lokal karartma bölgesi ile çalışıyor. 55”, 65”, 75” ve 85” modelleri bulunan ve AiPQ Processor 3.0 ile desteklenen TCL C845, Dolby Vision IQ ve Dolby Atmos sayesinde eşsiz ses ile birlikte inanılmaz manzara kalitesi sunuyor.

Yepyeni C745 ve C645 QLED TV’ler ile Sayısız Renk ve Sonsuz Eğlence

TCL’in oyuncular için geliştirdiği TCL C745, QLED teknolojisini Full Array Local Dimming teknolojisi, 4K HDR, dal önderi 144Hz VRR yenileme suratı ve pürüzsüz, keskin ve renkli HDR imaj kalitesi için 240Hz Oyun Hızlandırıcı ile birleştiriyor. HDR 1000 nit parlaklık ve AiPQ Processor 3.0 ile desteklenen C745, FreeSync Premium Pro ile HDR oyunları, sinemaları ve öbür içerikleri oynatırken fevkalâde bir kullanıcı tecrübesi sağlıyor; manzaradaki yırtılma ve donma meseleleri en düşük düzeye çekiyor. 

Yeni TCL C645 ise, harikulâde renk sözü için TCL QLED teknolojisiyle donatılmış, Dolby Vision ve Dolby Atmos sertifikalı ve 120 HZ Oyun Hızlandırıcı ile yüksek kaliteli ve etkileşimli mesken cümbüşü tecrübeleri arayanlar için harika bir seçenek haline geliyor.

TCL MEA Genel Müdürü Sunny Yang yeni lansmanla ilgili olarak şunları söyledi: “TCL’in en yeni kuşak Küçük LED ve QLED TV’lerini Orta Doğu ve Afrika pazarına sunmaktan memnunluk duyuyoruz. Maksadımız, gelişen tüketicilerimizin gereksinimlerine hizmet etmek ve onlara birinci sınıf, inanılmaz bir cümbüş tecrübesi için en son teknolojiyi sunmaktır. Ayrıyeten hayatlarını kolaylaştıracak konut aletleri alanındaki en son eserlerimizi de sergilemek için sabırsızlanıyoruz.”

TCL MEA Kıdemli Pazarlama Müdürü Mohammed Minhajuddin şunları söyledi: “TCL’in MEA bölgesindeki büyümesi geçtiğimiz yıl sahiden dikkat cazibeli oldu. MEA bölgesindeki TV portföyümüzü genişleterek, müşterilerimize gereksinimlerine ve ilgi alanlarına uygun teknolojiyle kişiselleştirebilecekleri daha fazla seçenek sunuyoruz. Eserlerimizin kalitesi, geleceğe yönelik amaçlarımızı daha da ileriye taşımada hayati bir rol oynadıklarını gösteriyor.”

TCL’in 2023 Google TV eser ailesi Haziran ayı itibariyle Bilkom’un yaygın online ve fizikî satış ağında satışta olacak. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı