Tam Kapalı Tesettür Mayolar Artık Daha Kullanışlı!

Tam Kapalı Tesettür Mayolar Artık Daha Kullanışlı!

Tam Kapalı Tesettür Mayolar Artık Daha Kullanışlı!

 

 

Tam kapalı tesettür mayo çeşitleri, farklı özellikleri ile kullanıcıların hayatını kolaylaştırır. Mayolara eklenen her bir özellik yüzerken daha rahat etmenizi sağlar. Gelişen giyim teknolojileri ile birlikte yenilenen modeller, ince düşünülmüş detayları ile kadınların beğenisini toplar. Biz de sizler için severek giyebileceğiniz çok daha kullanışlı tam kapalı tesettür mayoları derledik. 

Tam Kapalı Tesettür Mayoda Dalgıç Kumaş Rahatlığı

 

Kullanımı kolay olan mayolar, su içinde yüzerken çok daha hızlı hareket etmenizi sağlar. Tesettür mayoları genellikle iki farklı parçadan oluşur. Bu parçaların hangi kumaştan yapıldığı, kullanım açısından oldukça önemlidir. Hem denizde hem de plajda kullanışlı bir bir tesettür mayo arıyorsanız dalgıç kumaşlı mayolara göz atabilirsiniz. Dalgıç kumaş, bedeninizin tamamını saran özel alternatiflerden biridir. Dalgıç kumaştan yapılan mayolar, benzersiz bir yüzme deneyimi vaad eder. Üstelik özel bileşenleri sayesinde sürtünme oranını minimuma indirir. Bu sayede su içerisinde kolayca hareket etmenizi ve hızlıca yüzmenizi sağlar. Dalgıç kumaşın tek dezavantajı, hızlı bir şekilde kurumamasıdır. Bu nedenle sudan çıktıktan sonra üzerinizde soğuk bir ıslaklık hissedebilir ve mayonuzu çıkarırken güçlük çekebilirsiniz.

Artık Likralı ve Dokuma Kumaş Bir Arada

 

Klasik mayolar genellikle iki farklı kumaş türünden yapılır. Bunlardan biri dokuma diğeri likralıdır. Her kumaş türünün kendi alanında belirli avantajları vardır. Örneğin dokuma kumaşlar kalitesi ve dayanıklılığı ile bilinir. Ancak likralı kumaşlar kadar esnek değildir. Bunu fark eden markalar artık iki kumaşı bir arada kullanır. Özellikle sürekli hareket halinde olan eklem bölgelerinin esnek kumaşa sahip olması oldukça önemlidir. Bu nedenle tasarımcılar, stratejik bölgelerde likralı kumaş kullanmayı tercih eder. Ancak likralı kumaşlarda kendi içerisinde ikiye ayrılır. Daha rahat bir kullanım için 1. kalite likralı kumaşları tercih edebilirsiniz. 1. kalite likralı kumaşlar içerisinde %80 polyamid ve %20 likra bulunur. Oldukça esnek ve rahat bir kumaş türüdür. 2. Kalite likralı kumaşlarda bu oran %12'ye kadar düşer. Siz de rahat bir kullanım için iki farklı kumaşı bir arada kullanan tesettür mayoları tercih edebilirsiniz. 

Paraşüt Kumaş Hafifliğini Deneyimleyin

Rahat ve kullanışlı tesettür mayolar genellikle paraşüt kumaştan yapılır. Paraşüt kumaşlı modeller, kullanım açısından pek çok kumaştan iyidir. Bunun nedeni sıkı örgü yapısına sahip olmasıdır. Acak paraşüt kumaşın içine yüzme esnasında su kaçabilir. Bu durumu engellemek için kol kısmı dalgıç kumaş olan mayolar tercih edilebilir. Paraşüt kumaşın en büyük avantajlarından biri çabuk kurumasıdır. Halk arasında yağmurluk kumaşı olarak da bilinen paraşüt kumaş, likralı kumaşlarla kaşılaştırılda daha incedir. Bu nedenle içerisinde daha az suyu hapseden ve sudan çıktığınız andan itibaren kurumaya başlar. Vücut hatlarını belli etmeyen kumaşlar tesettürlü kadınların beklentilerine göre tasarlanır. Ancak her paraşüt kumaşlı mayo bol kalıp olacak diye bir kaide yoktur. Dilerseniz tam üstünüze oturan ve rahatça giyebileceğiniz paraşüt kumaşlı tesettür mayoları da inceleyebilirsiniz. 

 

Tunik Pantolon Görünümlü Tek Parça Haşemalar

 

Gündelik kıyafetleri hatırlatan tunik ve pantolon görünümlü haşemalar, yeni sezonun en gözde ürünleri arasında yer alır. Tunik ve ispanyol paça tayttan oluşan tek parça haşemalar, tam kapalı tesettür mayolara farklı bir bakış açısı kazandırır. Tek parça takımları birbirinden ayıran en önemli özellik bel kısmı içerisinde bağlayıcı bir ipin olmasıdır. Bu tuniklerin alt kısmının bol paça olması aklınızda bazı sorulara neden olabilir. Yüzerken rahatsız olmak istemiyorsanız suya gireceğiniz zatan saç lastiği takabilir, içerisinde su girmesine engel olabilirsiniz. Bu sayede hem yüzerken rahat edebilir hem de günlük şıklığınızı plaj modasına da yansıtabilirsiniz. 

 

Fermuarlı Tesettür Mayo Rahatlığı 

 

Görünüm kalitesi açısından oldukça iddialı olan fermuarlı mayılar, kullanışlı modeller arasında yerini alır. Fermuarlı modellerin beraberinde getirdiği pek çok avantaj vardır. Bu avantajlardan biri pratik kullanıma sahip olmasıdır. Tesettür mayolar su aldıkları zaman üstünüzden kolayca çıkmayabilir. Bu sorunu ortadan kaldıran fermuarlı modeller, hayatınızı daha pratik hale getirir ve zamandan tasarruf sağlar. Sportif duruşu ile spor tutkunlarının beğenisini toplayan modeller, vücut hatlarınızın tamamını kapatır. Bu sayede rahatça hareket etmenizi sağlar. Fermuarlı tam tesettür mayo çeşitleri genellikle paraşüt kumaştan üretilir. Bu sayede üzerinizde ağırlık hissi yaratmaz.

Nefes Alan Kumaşlarla Çok Daha Ferah Yazlar

Modern tesettür mayo çeşitleri artık nefes alabilen ince kumaşlardan yapılır. Sıcaklık seviyesinin üst seviyelerde olduğu yaz aylarında nefes alabilen kumaşlara sahip olmak oldukça önemlidir. Teknolojinin gelişmesi ve tesettür mayoların artmasıyla birlikte pek çok marka, nefes alabilen kumaşlarda modeller üretir. Hava akışını engelleyen kumaşlar, kısa zamanda terlemenize neden olabilir. Oysa nefes alabilen tam kapalı mayolar, mikro küçüklüğe sahip dokularıyla hava akışını sağlar. Bu sayede terleme oranını minimuma indirir. İnce yapısıyla üzerinizde ekstra ağırlık hissettirmeyen modeller, rahat kullanım imkanı sunar. Üstelik hava ile temas eden iç yapısı plaj aktivitelerinde ferah ve kuru kalmak isteyenler için biçilmiş kaftandır.

 

Tesettür Mayolarda Kaliteli Kumaş Rahatlığı 

Tam tesettür mayo modellerinden beklenen en önemli özellik klorlu suya karşı dayanıklı olmasıdır. Bu soruna çözüm olarak kaliteli mayolar, tuzlu suda bile ilk günkü kalitesinden ödün vermez. Üstelik bir haşemayı kullanışlı yapan en büyük kriterlerden biri dayanıklı olmasıdır. Çabuk yıpranan ve rengi solan haşemalar, özgüveninizi düşürebilir. Bu nedenle mayo seçimi oldukça önemlidir. Bunu bilen markalar deniz ve havuzlar için ayrı ayrı mayo üretir. Ürün seçimi sırasında kumaşın içeriğini inceleyebilir, suda şişmemesi için kaliteli bir kumaş tercih edebilirsiniz. 

Kullanışlı Tesettür Mayolar Star İnci’de

Birbirinden kullanışlı tam kapalı tesettür mayoları bir araya getiren Starinci, kadınların beğenisini toplar. Kaliteli kumaşları ve inovatif özellikleri ile hayatınızı kolaylaştıran modeller, yüzme keyfini dolu dolu yaşamanızı sağlar. Siz de kullanışlı tesettür mayoları Star İnci’de bulabilir, indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz.