Survivor Melisa’nın yakışıklı eşini gören ‘Ne kadar şanslısın’ dedi! İşte herkesi kıskandıran kareler…

Survivor Türkiye-Yunanistan formatında yarışan Melisa Emirbayer, müsabaka akabinde Survivor Panorama programında yorumculuk yaptı. Bu sayede...

Survivor Melisa’nın yakışıklı eşini gören ‘Ne kadar şanslısın’ dedi! İşte herkesi kıskandıran kareler…

Survivor Türkiye-Yunanistan formatında yarışan Melisa Emirbayer, müsabaka akabinde Survivor Panorama programında yorumculuk yaptı.

Bu sayede ismini daha fazla duyuran Melisa Emirbayre, Survivor müsabakasında da hoşluğu ile dikkatleri çekmişti.

2009 yılında başlayan ulusal ekip serüveninde birçok muvaffakiyet elde eden ve yüzme mesleğini 2018 yılında sonlandıran Melisa, geçtiğimiz yıl Sami Hamidi ile hayatını birleştirdi.

Evlendikten kısa bir müddet sonra anne olacağını duyuran Melisa Emirbayer anne olacağını, “Yeni yaşımın bana getirdiği en hoş armağan. Ve duyduğum en hoş ses, melodi “senin kalp sesin bebeğim.

O ana kadar 25 yaşıma kadar geçirdiğim tüm yıllarımı unutturdun. Unutamayacağım bir yaş oldu benim için (26). Artık üç kişilik bir aileyiz” kelamları ile duyurmuştu.

Geçtiğimiz günlerde birinci çocuğu Sarp’ı kucağına alan ve o anları toplumsal medya üzerinden paylaşan Emirbayer, takipçilerinden çokça tebrik iletisi aldı.

Genç atletin kurduğu memnun yuvası ve eşinin güzelliği ise birçok toplumsal medya kullanıcısını kıskandırdı.

MELİSA EMİRBAYER’İN MİNİK AİLESİ

1990 yılında Lefkoşa’da doğan ve spor eğitmeni olan Sami Hamidi ile evlenen Melisa Emirbayer, anneliğin tadını çıkarıyor.

Geçtiğimiz günlerde oğlu Sarp’ı kucağına alam oyuncu, yaşadığı his dolu anları takipçileri ile paylaştı.

Eşi ile birlikte toplumsal medyayı bir epey etkin kullanan Emirbayer, minik ailesi ile hayranlarının dikkatini çekiyor.

Herkesten beğeni ve yorum alan Melisa Emirbayer’e çokça memnunluk dileyen takipçileri, eşinin güzelliğine dair sık sık yorum yapıyor.

“Eşin çok yakışıklı” “Çok keyifli olun” “Tebrikler Melisa” usulünde birçok bildiri alan hoş isim, sevgililer gününde de romantik bir paylaşım yaptı.