Survivor All Star’a veda eden isim Ogeday oldu, Nisa hıçkıra hıçkıra ağladı

Kıran kırana uğraşın devam ettiği yarışta üçüncü ve dördüncü eleme adayının belirli olmasının akabinde eleme...

Survivor All Star’a veda eden isim Ogeday oldu, Nisa hıçkıra hıçkıra ağladı

Kıran kırana uğraşın devam ettiği yarışta üçüncü ve dördüncü eleme adayının belirli olmasının akabinde eleme heyecanı yaşandı. Survivor All Star tüm heyecanıyla ekranlara gelmeye devam ediyor.

OGEDAY ADAYA VEDA ETTİ

Avatar Atakan’ın vedasının akabinde kişiselliğin başladığı müsabakada Survivor Ogeday’ın elenmesi hayranlarını üzdü. Survivor All Star’da eleme kurulunun heyecanı yaşandı. Berkan, Ogeday, Hikmet ve Nisa’nın potada olduğu ve rakiplerinden daha az SMS alarak adaya veda etmek zorunda kalan isim Ogeday Girişken oldu. Kurulda karar açıklandıktan sonra Nisa ise gözyaşlarına boğuldu.

“ÇOK KIYMETLİ BEŞERLER TANIDIM”

Şampiyonluk için güçlü isimler ortasında gösterilen lakin sakatlığı nedeniyle tam performans gösteremediğini söyleyen Ogeday veda konuşmasında şunları söyledi;

“İyi ki gelmişim âlâ ki sizi tanımışım. Şampiyon olmam bir dahaki sene olacağım manasına gelmiyordu. Her şeyi unutarak sıfırdan başladım, eskiyi unutarak geldim. Çok kıymetli beşerler tanıdım, çok pahalı beşerlerle tanıştım. Burada olduğum için asla pişman olmadım. Ruhsal olarak çok düşüşlerimiz oldu. Fizikî olarak çok düşüşlerimiz oldu lakin ne olursa olsun bir biçimde toparladık ve devam etmek istedik. Elendiğim için mutsuzum fakat bu 8 tane güçlü ismin ortasında kalabildiğim için de bir o kadar memnunum. Benim için burada kıssa bitiyor fakat olağan hayatım devam ediyor.”