Survivor All Star’a bu hafta veda eden Evrim Keklik oldu

TV8 ekranlarının büyük bir ilgiyle izlenen yarış programı Survivor All Star’ın dün akşam yayınlanan kısmında...

Survivor All Star’a bu hafta veda eden Evrim Keklik oldu

TV8 ekranlarının büyük bir ilgiyle izlenen yarış programı Survivor All Star’ın dün akşam yayınlanan kısmında eleme heyecanı yaşandı. Geçen hafta Sude’nin vedasının akabinde Survivor’da bu hafta da savlı bir isim elendi.

ADAYLAR MUHAKKAK OLDU

Survivor All Star müsabakasında birinci dokunulmazlığı gönüllüler kaybetti ve Hikmet’i aday yaptı. İkinci eleme adayı da ünlülerden Evrim oldu. Dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler ekibi eleme kurulunda ortalarından bir ismi yazmak zorunda kaldı. Oylama sonucunda, üçüncü eleme adayı Nisa Bölükbaşı seçildi. Survivor son kısımda ise elemeye kalan yarışmacı Anıl oldu.

EVRİM YARIŞA VEDA ETTİ

Survivor’da elemeye kalan Anıl, Hikmet, Evrim ve Nisa ortasında SMS oylaması yapıldı. Ada kurulunda konuşan Acun Ilıcalı, izleyicilerden en düşük SMS’i alarak yarışa veda eden ismin Evrim Keklik olduğunu açıkladı.

“BURADAKİ HAYATIMI KAPATTIM”

Bu vakte kadar birçok kere eleme adayı alan Evrim, veda konuşmasında “Çok hoş 5 ay geçirdim, âlâ ki buraya geldim. Gönül ister şampiyon olmak lakin elimden geleni yaptım. Buradaki kitabımı, hayatımı kapattım. Burada yaşananlar burada kaldı ve ülkeme döneceğim. Burada elimden geleni yaptım lakin bana yapılanlar nedeniyle bu kadar kaldım” sözlerini kullandı.