Steam’de haftanın en çok satan oyunları açıklandı! 31 Ekim – 6 Kasım 2022

Steam data tabanından oyun ve donanım bilgileri elde etmek için üçüncü parti bireyler tarafından oluşturulan...

Steam’de haftanın en çok satan oyunları açıklandı! 31 Ekim – 6 Kasım 2022

Steam data tabanından oyun ve donanım bilgileri elde etmek için üçüncü parti bireyler tarafından oluşturulan SteamDB sitesinin bilgilerine nazaran haftanın en çok satan oyunları açıklandı. Listenin birinci 10 sırası geçen hafta ile çabucak hemen birebir. Pekala, Steam’de haftanın en çok satan oyunları neler? İşte detaylar…

STEAM’DE HAFTANIN EN ÇOK SATAN OYUNLARI

  1. Call of Duty Çağdaş Warfare 2
  2. Steam Deck
  3. Call of Duty Çağdaş Warfare 2
  4. Call of Duty Çağdaş Warfare 2
  5. Cyberpunk 2077
  6. Battlefield 1
  7. Football Manager 2023
  8. Victoria 3
  9. Persona 5 Royal
  10. New World

Steam’de geçtiğimiz hafta en çok satan oyunlarda birinci sırada üç adet Call of Duty Çağdaş Warfare 2 yer aldı. Oyunun farklı sürümleri ile en çok satanlar listesinde birinci, üçüncü ve dördüncü sırada yer alan Çağdaş Warfare 2, lansmanından bu yana listedeki yerini muhafazaya devam ediyor.

Listenin ikinci sırasında ise Steam’in el bilgisayarı diye tanıttığı ve yurt dışında satışa sunulan Steam Deck aygıtı yer alıyor. Geçtiğimiz haftalara kadar birinci sırada yer alan Steam Deck, Çağdaş Warfare 2 lansmanıyla birlikte ikinci sıraya geriledi.

Listenin beşinci sırasında ise tekrardan dirilen Cyberpunk 2077 yer alıyor. Cyberpunk 2077’nin çabucak gerisinde ise Steam’de indirime giren Battlefield 1 yer aldı. Bir evvelki listede 10. sırada bulunan Football Manager 2023, yedinci sıraya yükselirken, yeni çıkan strateji oyunu Victoria 3, dördüncü sıradan sekize geriledi.

Geçtiğimiz haftalarda çıkan Persona 5 Royal ise dokuzuncu, Amazon Games’in MMORPG oyunu New World ise lansmanından aylar sonra tekrardan listeye girerek son sırada yer aldı.