Spotify 2022 Yılın Özeti pazarlama kampanyası ile yılın dinlenme rekortmenleri her yerde

2022 Yılın Özeti ile şahsileştirilmiş tecrübesini kullanıcılarına ulaştıran Spotify, tüm kente yayılan cümbüş ve müzik...

Spotify 2022 Yılın Özeti pazarlama kampanyası ile yılın dinlenme rekortmenleri her yerde

2022 Yılın Özeti ile şahsileştirilmiş tecrübesini kullanıcılarına ulaştıran Spotify, tüm kente yayılan cümbüş ve müzik dolu paylaşımlarıyla kutlamalara devam ediyor.

Vakit geldi: Müzikle geçen bir yılı daha Spotify 2022 Özeti ile kutluyoruz. 2022 yılının en çok dinlenen müzik ve podcast’lerini duyuran Spotify, birebir vakitte dünyanın her yerinden milyonlarca kullanıcısı için büyük merakla beklenen şahsileştirilmiş kullanıcı tecrübelerini de yayınladı. Dünyanın her yerinden müzikseverin sevdiği sanatkarlar ve içerik üreticilerle etkileşiminin adeta tepe yaptığı yılın bu vaktinde Spotify’ın özel Yılın Özeti pazarlama kampanyası da tüm dünyada olduğu üzere Türkiye’de de hayata geçti. Türkiye müzik topluluğunun pek çok sevilen isminin cümbüş, mizah ve bazen de nostalji yüklü paylaşımlarda uzunluk gösterdiği kampanyaya İstanbul’da ve Türkiye’nin pek çok noktasındaki açıkhava alanlarında ve dijitalde rastlamak mümkün.

Yılın “en”leri billboard’lar, metrolar, otobüsler ve hatta özel aktiviteler ile kamusal alanlarda

Spotify’ın 2022 Özeti kampanyası kapsamında, müzikseverlerin, sevdikleri sanatkarları ve onların müziklerini binlerce dakika dinlediklerinin delilini görmek mümkün. Tüm kentte, çeşitli alanlarda dikkat çeken paylaşımlarda karşımıza çıkan eğlenceli istatistikler ortasında, Spotify’da bu yıl en yüksek dinlenme sayılarına ulaşan KÖFN, UZI, Ezhel, Sefo, Güneş ve Zeynep Bastık üzere sanatkarların yanı sıra yılın en yenileri ve yükselişte olan isimleri de gözlerden kaçmıyor. İstanbul’da Levent ile Mecidiyeköy metro istasyonlarında, yılın en çok dinlenen sanatkarları ve onlarla fotoğraf çektirmek isteyen hayranlarını “bir araya” getiren özel bir kiosk’un yanı sıra Zeynep Bastık’la konuşmak isteyenler için de bir telefon kulübesi dikkat çekiyor.

Arabeske ‘saygı’

Yılın dinlenme rekortmenlerinin yanı sıra 2022 Özeti kampanyasında Spotify, son yılları kapsayan istatistiklere bakıldığı vakit dinlenmeleri katlanarak artan arabesk müziğin gönüllerdeki yerini de unutmadı. Müslüm Gürses ve Bergen gibi isimlerden de istatistiklerin yer aldığı kampanya, Spotify’ın yıl içinde yayınladığı 3 yeni arabesk çalma listesi ile arabesk müziğe hürmet duruşunda bulunuyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı