Siverek'te silahlı saldırı, 1'çocuk 2 yaralı

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde iki grup arasında alacak verecek meselesi dolayı silahlı saldırıya uğrayan 1’i çocuk 2 kişi yaralandı. Çok sayıda mermi kovanın olduğu sokakta bir market ve bir otomobilde isabet aldı

Siverek'te silahlı saldırı, 1'çocuk 2 yaralı

Olay, İkindi saatlerinde Şanlıurfa’nın Siverek ilçesi Esmarçayır Mahallesi Abdulkadir Odabaşı Caddesi yaşandı. İddiaya göre, Esmarçayır Mahallesi Abdulkadir Odabaşı Caddesi üzerinde Aynı aşiret mensup iki grup arasında alacak verecek meselesi yüzünden çıkan silahlı saldırıda, 30 yaşlarında H.Ç. ile sokakta bulunan 8 yaşındaki M.E.A. adlı çocuk yaralandı. Silahlardan çıkan mermiler çevredeki araç ve markete de isabet etti. İhbar üzerine olay yerine sağlık, polis ve olay yeri intikal etti. Yaralılar olay yerinde yapılan ilk müdahalenin ardından ambulans ile Siverek Devlet Hastanesine kaldırıldı.

MERMİLER MARKET VE OTOBİLE DE İSABET ETTİ

İki grup arasında çıkan silahlı saldırıda çok sayıda boş mermi kovanın olduğu sokakta Olay yeri polisi şerit çekerek inceleme başlattı. Çatışma sırasında sokakta bulunan bir market ile ve yine sokakta park halinde duran bir otomobile çok sayıda mermi isabet ettiği görüldü.

Polis olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldı