Şişecam 4 Kategoride İhracat Şampiyonu Oldu

Şişecam, Çimento, Cam, Seramik ve Toprak Eserleri İhracatçıları Birliği (ÇCSİB) tarafından düzenlenen 4’üncü İhracatın Şampiyonları...

Şişecam 4 Kategoride İhracat Şampiyonu Oldu

Şişecam, Çimento, Cam, Seramik ve Toprak Eserleri İhracatçıları Birliği (ÇCSİB) tarafından düzenlenen 4’üncü İhracatın Şampiyonları Ödül Töreni’nde 4 farklı kategoride Şampiyon oldu.

Cam ve kimyasallar sektörülerinin küresel oyuncusu Şişecam, Çimento, Cam, Seramik ve Toprak Eserleri İhracatçıları Birliği (ÇCSİB) tarafından bu sene 4’üncüsü düzenlenen ‘İhracatın Şampiyonları Ödül Töreni’nde 4 kategoride şampiyon oldu. 

Şişecam 2021 yılı ihracatçılarının ödüllendirildiği merasimde ‘Düzcam’, ‘Cam Konut Eşyası’ ve ‘Cam Ambalaj’ kategorilerinde ‘En Fazla İhracat Yapan Firma’ mükafatını almaya hak kazandı. Şişecam ayrıyeten,  ‘Düzcam’ kategorisinde ‘İhracatını En Fazla Artıran Firma’ mükafatına de layık görüldü. Kamu, dal temsilcileri ve ihracatçı firma yöneticilerinin geniş iştirakiyle gerçekleşen merasimde Şişecam ismine mükafatları Şişecam Satış Genel Müdür Yardımcısı Ebru Şapoğlu aldı. Şapoğlu’na mükafatları Türkiye İhracatçılar Birliği (TİM)  Başkanı Mustafa Gültepe, OAIB Çimento Cam Seramik ve Toprak Eserleri İhracarçıları Birliği Lideri Fazilet Çenesiz ve Lider Yardımcısı Tansu Kumru takdim etti.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı