Şimdi İzlenecek Meme Coinler Hangileri? İşte Tahminler!

Meme coinler son yıllarda kripto para piyasasında epeyce tanınan hale geldi. Başlangıçta Dogecoin ve Shiba...

Şimdi İzlenecek Meme Coinler Hangileri? İşte Tahminler!

Meme coinler son yıllarda kripto para piyasasında epeyce tanınan hale geldi. Başlangıçta Dogecoin ve Shiba Inu üzere kimi coin’ler, daha sonra da PEPE ve başkaları popülerlik kazandı. Memecoin piyasası değişken ve öngörülemez durumda. Fakat, uzmanlara nazaran, birkaç coin 2023’te büyük yararlar elde etme potansiyeline sahip. ;ite bir kripto analisti olan Will Izuchukwu’ya nazaran dikkat etmeye kıymet göğüs coinler…

Analist, göğüs coinler listesinin başına PEPE’yi koydu

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Pepe Coin, tanınan Pepe the Frog meme’ine dayanan yeni bir göğüs coin’dir. Coin 2023’ün başlarında piyasaya girdi ve şimdiden büyük bir takipçi kitlesi kazandı. Piyasaya girmesinden üç haftadan kısa bir mühlet sonra kripto para, yaklaşık 420 milyon dolarlık piyasa kıymeti elde etti. Böylelikle toplam piyasa pahasına nazaran birinci 100 coin listesine girdi. PEPE şu anda Binance, Huobi, MEXC, OKX, Gate.io ve başkaları üzere büyük borsalarda süreç görüyor.

simdi izlenecek meme coinler hangileri iste tahminler 0 bzHuFnIw

Proje, Shiba Inu ve Dogecoin üzere göğüs coin’lerin popülaritesinden yararlanarak göğüs tabanlı önde gelen kripto paralardan biri olmayı hedefliyor. PEPE yol haritası üç kısma ayrılmış halde. Bunlardan birincisi Twitter’da PEPE trendi yaratmayı amaçlıyor. İkincisi merkezi borsalarda (CEX’ler) listelemeyi, üçüncüsü ise “1. kademe” borsalarda listelemeyi gerektiriyor.

FLOKI de listede

Floki Inu, tanınan Shiba Inu göğsüne dayanan bir diğer yeni memecoin’dir. Coin 2022’nin sonlarında piyasaya girdi ve büyük ilgi gördü. Floki Inu, güçlü bir topluluk ve işletmelerle bir dizi iştirak da dahil olmak üzere, onu başka göğüs coinlerden ayıran bir dizi özelliğe sahiptir. Son kripto para haberlerine nazaran, DWF Labs, Floki memecoin ve şirket ortasında yapılan stratejik bir mutabakat sonucunda 5 milyon FLOKI tokeni satın aldı. FLOKI artık Binance, CoinW, OKX, Deepcoin ve Bitrue üzere tanınmış borsalarda süreç görüyor.

simdi izlenecek meme coinler hangileri iste tahminler 1 8JLuiuPg

FLOKI tarafından geliştirilen devasa yardımcı programlar ortasında Valhalla metaverse’ü başta geliyor. Ayrıyeten “FlokiFi” markası altında sunulan merkezi olmayan finans tahlilleri, FlokiPlaces NFT pazarı ve öbürleri yer alıyor.

Dogelon Mars (ELON) için de optimistlik var

Dogelon Mars, tanınan Dogecoin meme’ine ve Mars gezegenine dayanan bir memecoin’dir. Coin 2021 yılında piyasaya girdi ve büyük bir takipçi kitlesi kazandı. İsmini, Dogecoin ve güçlü iş adamı ve Doge’un  destekçisi Elon Musk’ın bir kombinasyonundan alıyor. ELON şu anda OKX, Bitrue, Bitget, BingX ve Hotcoin Küresel üzere büyük borsalarda süreç görmektedir. Gerçekte, ELON öncelikle hudutlu pratik uygulamaları olan bir göğüs coin. Bununla birlikte, isminin “Elon Musk, Doge, Moon/Mars” manasına geldiği göz önüne alındığında, “meme” tesiri dikkat çekiyor.

simdi izlenecek meme coinler hangileri iste tahminler 2

Meme coinler listesinin sonuncusu: BABYDOGE

Baby Doge, DOGE takipçileri tarafından, hayvan sahiplenmeyi teşvik etmek için oluşturuldu. BabyDoge Haziran 2021’de tanıtıldı ve hayvan refahı, NFT geliştirme, GameFi ve daha fazlası için ek teşebbüsler içeren büyük bir yol haritasına sahip. BabyDoge şu anda CoinW, OKX, Deepcoin, Bitrue ve Bybit üzere tanınmış borsalarda süreç görüyor. BabyDoge, birçok özellik sunduğu BabyDogeSwap.com isimli kendi borsa web sitesine sahiptir. Grubun büyük otomatik daima yakma faaliyeti nedeniyle BabyDoge, vakit içinde daha kıt hale gelmesi amaçlanan deflasyonist bir tokendir. Babydoge, piyasanın önde gelen yapay zeka oyuncularından biri olan ChainGPT ile büyük paydaşlıklar kurmuş, Trust Wallet ve başkalarıyla yeni entegrasyonunu duyurmuştur.